• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » uID şi WebTop » Banner-ul publicitar uCoz ((Cum sa scapati de el))
Banner-ul publicitar uCoz
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 5:53 PM
1. E posibil sa scoti banner-ul publicitar uCoz de pe un site?

Desigur, este posibil prin achizitionarea oricarui pachet premium, incepand cu cel Baza. Informatiile detaliate cu privire la pachetele existente sunt disponibile la adresa www.ucoz.ro/pricing.

Va rugam sa retineti ca ascunderea banner-ului uCoz obligatoriu este o incalcare grava a Termenilor de utilizare al serviciul gratuit uCoz care duce la blocarea permanenta a site-ul tau!


2. Este posibil sa se stabileasca schema de culori al banner-ului ?

Din pacate, nu este posibil in prezent. Dar, aceasta caracteristica o sa fie introdusa in viitorul apropiat.
Desi, este posibila setarea pozitiei banner-ului (stanga sau dreapta). Pentru a face acest lucru mergeti la Panoul de control al site-ului ->Principala->Ajustare banner şi drepturi de autor uCoz->Pozitie banner->selecteaza pozitia si apasa “Salveaza

3. Am gasit un site care incalca Termeni de utilizare ai uCoz .

Va rugam sa-l raportati la serviciul de abuzuri uCoz. Foloseste adresa asta pentru a reclama un site: http://www.ucoz.ro/abuse/

4. Tocmai am creat un site web si nu exista nici un banner de anunturi acolo. Ce ar trebui sa fac? Va fi blocat?

uCoz a anuntat ca banner-ul pentru anunturi nu este afisat pe un site nou creat in primele 10 zile. Dar acesta va aparea mai tarziu, sa nu va faceti griji. Desigur, site-ul dvs. nu va fi blocat pentru asta.

Tema tradusa de pe forum.ucoz.com

ionutz4all
Postări: 72
Reputație: -1
Mesaj # 2 | 1:04 AM
era bine daca se putea plati si prin paypal ....
Muzica noua in fiecare zi http://www.muzicahituri.com
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 1:31 AM
ionutz4all,
ionutz4all0027
Postări: 57
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 11:04 PM
multumesc frumos, scuze ca a durat asa mult pentru raspuns dar pur si simplu nu am avut timp sa intru aici la postare apoi am uitat...mai bine mai tarziu decat niciodata oricum
Material modificat de ionutz4all0027 - Luni, 26/10/2015, 11:05 PM
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » uID şi WebTop » Banner-ul publicitar uCoz ((Cum sa scapati de el))
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: