• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » uID şi WebTop » Intrebarea secreta si raspunsul secret (Descrierea temei de discuție)
Intrebarea secreta si raspunsul secret
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 1 | 9:52 PM
Intrebarea secreta este o parte importanta a securitatii site-ului dumneavoastra.Schimbarea parolei, schimbarea nivelului de securitate, dezinstalarea unui modul - toate aceste lucruri sunt posibile numai daca cunoasteti raspunsul la intrebarea secreta. Va recomandam sa nu apelati la memorie si sa salvati raspunsul intr-o agenda personala sau intr-un fisier protejat de o parola.


Raspunsul la intrebarea secreta poate fi schimbat din contul Webtop (uID.me) -> U -> Setari -> Setari Profil -> Securitate, numai si numai daca stiti raspunsul actual.


Daca ati uitat raspunsul la intrebarea secreta contactati suportul tehnic prin formularul de contact: http://www.ucoz.ro/contact/ furnizand cateva dovezi ca respectivul site va apartine.
costel8544
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 4:14 PM
am si eu o problema am uitat Dezinstalarea modulului implică ştergerea tuturor informaţiilor asociate - baze de date, setări, şabloane etc.

Întrebarea secretă: Numărul paşaportului sau al permisului de conducere
Răspunsul la întrebarea secretă:

si numai stiu cum pot sa aflu multumesc
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 7:40 PM
scostel8544, dacă ai pus asta ca răspuns la întrebarea secretă ceea ce trebuie să faci este să scoți din buzunar pașaportul și permisul de conducere și să introduci numărul acolo. Dacă nu îți amintești exact care dintre numere ai folosit, atunci încearcă-le pe ambele, consecutiv.

În cazul în care dorești să recuperezi răspunsul la întrebarea secretă, atunci Contactează Asistența Tehnică. În orice caz, ei îți vor adresa o serie de întrebări ale căror răspunsuri va trebui să le ai pregătite, acestea găsindu-se aici.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » uID şi WebTop » Intrebarea secreta si raspunsul secret (Descrierea temei de discuție)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: