• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Nu pot introduce descrierea filmului (?????)
Nu pot introduce descrierea filmului
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 9:39 AM
Azi dimineata am vrut sa mai adaug cateva filme noi pe site,insa am avut surpriza sa oberv ca nu pot pune o descriere mai lunga de 10 cuvinte sa zicem 50 de caractere.Am verificat in setarile modulului respectiv si vad ca la scurta descriere am 500 de caractere setate.
Stie careva ce se intampla deoarece eu la setarile siteului nu am um,blat demult iar zilele trecute era totul ok.

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 1:56 PM
marius1577, site și printscreen cu eroarea, te rog. Apare doar la adăugare, sau și la editarea unui material deja existent?
Good things come to those who wait!
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 11:48 AM
Se pare ca sa rezolvat problema site-ul este cel din semnatura mea insa pare ca a disparut problema,,,in momentul cand am lasat acel mesaj nu am putut adauga descrierea filmelor deoarece nu imi dadea voie sa scriu mai jult de 10 cuvinte insa acum se pare ca a disparut acea problema ,,,,multumesc mult ..
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Nu pot introduce descrierea filmului (?????)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: