• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Panoul de Control (nu ma pot autentifica in panul de control !)
Panoul de Control
DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 1 | 11:29 PM
Salut la toti !
recent mi-am procurat domeniu la site si l-am alipit !
si acum cand sunt pe site de pe domeniul nou nu ma pot auutentifica in panoul de control ( shop-md.net )
ca sa ma pot autentifica trebuie sa intru pe denumirea veche a siteului ( lacomanda.ucoz.com )

ce sa fac ca sa ma pot autentifica si de pe noua denumire ?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 0:46 AM
DoubleNy, in ce sens nu te poti autentifica?
E posibil din cauza instabilitatii serverelor sa nu poti finaliza o autentificare reusita.
Dupa remedierea problemei privind serverele si functionalitatea lor revino cu un mesaj daca sa remediat sau nu problema ta.
DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 3 | 0:28 AM
ok

Adăugat (31/08/2013, 11:28 PM)
---------------------------------------------
Inka am aceasta problemaaa cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry wacko

daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 4 | 0:33 AM
DoubleNy, la mine merge sa intru: http://shop-md.net/admin
DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 5 | 11:05 PM
Citat (daniel)
daniel

eu scriu pw si dau logare si scrie logare esuata . cumva trebuie sa pot schimba situl de acolo in loc de lacomanda... sa scriu shop-md.net !
este posibil ?

Adăugat (01/09/2013, 10:05 PM)
---------------------------------------------
Eu incep sa ma inervez !!!! nu pot sa ma autentific ! la cine ma pot adresa ca aceasta problema sa fie rezolvata "????????? angry angry angry angry angry angry angry angry angry

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 11:43 PM
DoubleNy, din contra, daca problema e cu domeniu apare la cel procurat, poti folosi lacomanda.ucoz.com.
DoubleNy
Postări: 20
Mesaj # 7 | 4:40 PM
**************** !!!! voi nu intelegeti ? cineva din cei mai mari ( administratori,moderatori ) nu pot sa ma autentific in panou de control sau voi asa aveti grija de probleme ?
am nevoie urgen si acum sa explic problema clar !
1 ) am atasat domeniu shop-md.net ( cel vechi e lacomanda.ucoz.com )
2 ) cand intru pe shop-md.net si dau autentificare in panoul de control acolo situl e scris lacomanda.ucoz.com si nu pot sa schimb si scriu parola si scrie autentificare gresita .
3) din greseala in setari am adaugat www. la domeniu . si daca intru cu lacomanda.ucoz.com imi pune www in fata si nu pot sa scap de ele . si daca dau autentificare e aceeasi problema .!!
am urgen nevoie sau nu va este clar !!!!!!!!!!!!!!
va rog frumos scrieti-mi mesaj cat mai curand !
si credca o sa fac putin spam la mai multe teme deoarece vad ca nu cam atrageti atentia aici ! o sa-mi dati ban mii paralel !
este nevoie sa aveti grija de asa genuri de probleme !
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 8 | 5:05 PM
DoubleNy, iti reacomand sa detasezi domaniul de la site si sa incerci sa il reatasezi folosind pasii corecti furnizati de uCoz.
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Panoul de Control (nu ma pot autentifica in panul de control !)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: