• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Tema HTML5 - Responsive (model) (Model tema ucoz responsive)
Tema HTML5 - Responsive (model)
Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 16 | 1:13 AM
Citat (Muşatinu)
Ok spuneti ca cereti drept de autor pentru totul in afara de prima pagina? pai si de ce nu aveti copyright-ul http://art-dessign.ru/ pe prima pagina? prin urmare ati incalcat dreptul de autor si site-ul dvs trebuie sa fie banat.

nici o problema .. daca ei o cer pun sau modific.

Adăugat (04/05/2013, 0:13 AM)
---------------------------------------------
am pus poze mai sus cu ce cer eu ca ei sa stearga sau daca nu sa scrie copyright ..


marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 17 | 1:14 AM
Si cei de la Coca-cola daca ar fi brevetat ideea dupa 5 ani de scoaterea produsului pe piata probabil nu ar mai fi existat acum o singura marca coca-cola .Ai vazut ca multa lume alege acest sablon si ai deecis sa iti scoti licentza insa aceea licentza nu stiu cat de legala.
Daca cei din sistemul UCOZ imi vor cere sa sterg acea pagina o voi face,insa iti repet nu este sablonul tau ,e luat din sursa data de Musatinu,iar faptul ca tu ai zis ca numai tu ai fi putut modifica acest sablon lasam la aprecierea oamenilor de aici.
Sa nu uit m.ai acuzat ca ti-am luat si sursele SEO :)) asta chiar ca nu stiu cum sa o mai explic.

Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 18 | 1:17 AM
Citat (marius1577)
Sa nu uit m.ai acuzat ca ti-am luat si sursele SEO :)) asta chiar ca nu stiu cum sa o mai explic.

a da:)) cine cunoaste HTML faceti un CTRL+u sa vedeti ca si modul Schema lau copiat de la mine... care hai sa fim seriosi .. daca era o alta tema care o gaseai oriunde pe net nu era implementat original ... dar ma rog

EU nu am spus ca ai copiat modul seo dar asta e alta dovada a copy paste care lai facut

Material modificat de Evollution - Sâmbătă, 04/05/2013, 1:17 AM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 19 | 1:19 AM
Topic inchis. Evollution, nu aveti nici un drept de autor.
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Tema HTML5 - Responsive (model) (Model tema ucoz responsive)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: