• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Tema site + tema forum (As dorii si eu..)
Tema site + tema forum
MirceaLeonard
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 9:18 PM
As dori si eu tema si tema forumului acestui site: http://romcoz.ucoz.ro/ ,cum il pot obtine?
Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 2 | 11:18 PM
20 de euro si tio fac eu
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 5:07 PM
MirceaLeonard, eu ti-l fac de la 30$. am si luat locul intai la concursul ce-a mai buna adaptare in uCoz http://win.ucoz.ru/news/results/2012-06-29-31

si ai primit penalizare pentru dublu topic cu acelasi continut biggrin

sorynik
Postări: 146
Reputație: -1
Mesaj # 4 | 0:08 AM
Ce preturi mici :)))
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 1:15 AM
sorynik, gratuit iati cu buguri si reclame.
Anonymus
Postări: 11
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 10:37 PM
smile Deci
Citat (Evollution)
20 de euro si tio fac eu


De ce mai faci topic ca fac RiP , tu ce te oferi acum sa faci ?
lupyHD
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 1:04 AM
Eu til fac gratis ... maine incerc sa il postez pe forum.... cool Anonymus, Muşatinu, Evollution, cum sa cereti bani pe un template care e disponibil gratis pe internet .... MirceaLeonard, ma bucur ca ai ales uCoz... si bine ai venit !:D
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 9:05 AM
lupyHD, pe internet poate si e disponibil gratis, nu neg.
Insa eu il fac fara bouguri si scot tot ce e strain in el.

lupyHD
Postări: 17
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 11:19 AM
Muşatinu, 30$ e exagerat + ca daca avea la indemana banii astia nu alegea uCoz ..... dry
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 10 | 11:48 PM
lupyHD, sistemul uCoz poate fi utilizat și de cei care au resurse financiare nu doar de cei care nu au bani să zicem. La asta ar contribui multele lui puncte forte, dintre care amintim doar 4:

1. Traficul nelimitat și capacitatea serverelor de a susține orice număr de vizitatori
2. Prețul scăzut al pachetelor premium combinat cu oferta la plata pe 1 an (se primește cadou un domeniu com, org sau net gratuit).
În plus, oferta pentru crearea magazinului online oferă cel mai bun raport calitate-preț de pe piață: 1.99$/lună!
3. Securitatea avansata a website-urilor

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Altele » Instrumente şi Script-uri » Tema site + tema forum (As dorii si eu..)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: