• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Cer ajutor cu o problema de font (o fi eroare..??)
Cer ajutor cu o problema de font
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 10:58 PM
http://imageshack.us/photo/my-images/703/36524714.png/ Am postat aceasta poza vreau ca primul film adaugat acolo vedeti sa fie scrisu rosu ca acolo sa numai fie scrisul alb pe font v-am subliiniat in paint cum trebuie sa fie de ce jos filmele au un font alb asa cand le adaug!????Ma ajutati va rog sa numai apara!
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 11:18 PM
djbest, link site si codul de la Aspectul intrarilor.
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 11:29 PM
http://djbest.ucoz.com <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%" class="eBlock"><tr><td style="padding:3px;">
<?if($MODER_PANEL$)?><div style="float:right">$MODER_PANEL$</div><?endif?>
<div class="eTitle" style="text-align:left;"><a href="$ENTRY_URL$">$TITLE$</a></div>
<?if($MESSAGE$)?><div class="eMessage" style="text-align:left;clear:both;padding-top:2px;padding-bottom:2px;">$MESSAGE$</div><?endif?><div class="eDetails" style="clear:both;">
<?if($RATING$)?><div style="float:right"><?$RSTARS$('12','/.s/img/stars/3/12.png','0','float')?></div><?endif?>
<?if($CATEGORY_NAME$)?><a href="$CATEGORY_URL$">$CATEGORY_NAME$</a> |<?endif?>
Vizualizări: $READS$ |
Descărcări: $LOADS$ |
<?if($USERNAME$)?>Adăugat de: <a href="$PROFILE_URL$">$USERNAME$</a> |<?endif?>
Data: <span title="$TIME$">$DATE$</span>
<?if($COMMENTS_URL$)?>| <a href="$COMMENTS_URL$">Comentarii ($COMMENTS_NUM$)</a><?endif?>
</div></td></tr></table><br />
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 11:53 PM
djbest, Ne scuzati deocamdata site-ul este in lucru!Va Multumim!

dar cam stiu de ce e asa.. cand ati copiat materialul, selectand si postand la voi pe site, automat ati copiat cu taguri. va recomand inainte sa inserati la voi pe site, sa inserati pe un fisier notepa, apoi de acolo sa copiati pe site...

djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 5 | 11:58 PM
Ma scuzati am rezolvat aceasta era problema multumesc frumos!Ma scuzati dar tin site-ul in lucru pana il termin si apoi voi incepe sa-l populez asa nu am avantaje
:))
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Cer ajutor cu o problema de font (o fi eroare..??)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: