• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Adauga jocuri (Cum pot introduce pe site un joc pe care il am in pc ??)
Adauga jocuri
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 1 | 9:09 PM
Am incercat sa bag pe site-ul meu un joculet .Acest joc il am descarcat in pc-ul meu l-am uploadoat in managerul de fisiere si tot degeaba.
Daca aleg varianta joaca online se deschide aceea fereastra si nu imi arata nimic iar daca da la Descarca joc imi zice ca am ales sa descarc un fisier care contine virusi cry
Jocul nu contine virusi deoarece e verificat ,insa pe aceea pagina asa imi zicea ,totusi am incercat sa continui insa nu se intampla nimic
Stie cineva cum se introduc jocurile corect ?sa functioneze si sa nu mai apara acel mesaj care ne sperie vizitatorii.

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 9:13 PM
marius15, in Manager de fisiere uploadezi un material doar daca ai drepturi de autor pe acel material, altfel site-ul tau va fi inchis.

Quote (marius15)
Stie cineva cum se introduc jocurile corect ?sa functioneze si sa nu mai apara acel mesaj care ne sperie vizitatorii.

Uploadezi jocul pe un site de upload fisiere (filebox , fileshare, etc )si pui link-ul de download in descrierea materialului smile

dumitru
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 2:28 AM
SALLL STIE CAREVA CUM POT SCHIMBA FUNDALU LA SITE-UL MEU???
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 2:40 AM
dumitru, si care e legatura dintre intreabarea ta si tematica acestui topic???

Creeaza un topic nou, nu te baga peste topic-ul altcuiva

Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Adauga jocuri (Cum pot introduce pe site un joc pe care il am in pc ??)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: