• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Emag Profitshare (cei care folosesc sau au folosit intrati aici)
Emag Profitshare
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 1 | 3:40 PM
In contul meu Emag Profitshare imi scrie Castig curent: 116,50 RON ,ala e castigul meu?Cum il cer si cum pot sa schimb sa primesc un voucher?
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 2 | 4:29 PM
Pai daca iti arata ca ai 116,50 RON inseamna ca aia sant banii care sant in contul tau si pe care ii poti scoate sau folosi printr-o cerere formular iti apare in momentul cand esti logat la ei iti apare acolo unde este numele tau .Acolo iti va cere datele tale Nr de cont ,banca ,adresa etcetc.Acum nu stiu sigur daca au vreo limita stabilita ,insa cred ca avand 116.50 nu vei avea probleme sa ii scoti sau sa ii schimbi in ceea ce doresti tu
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 3 | 5:38 PM
n-am gasiti nimic unde sa apara cere plata sau ceva de genu
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 4 | 11:04 PM
Deci prima data intri pe contul tau si dedesubt unde iti arata suma castigata ai scris "vezi istoric plati", dai acolo un click iar acolo iti va arata daca ai fost vreodata platit etc etc . Din cate stiu eu poti retrage banii sub forma de voucher sau prin transfer bancar, atunci cand castigul curent depaseste 350 lei.
Daca vrei mai multe informatii uite AICI , citeste comentariile celor de acolo si vei intelege exact cum stau treburile.
Bafta in continuare si sper sa iti fie de folos mesajul meu.

TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 5 | 11:25 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Emag Profitshare (cei care folosesc sau au folosit intrati aici)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: