• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Uploaderi (Caut uploaderi muzica.)
Uploaderi
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 1 | 5:28 PM
Am facut de curand un site...( iMuzica.Ro ). Vreau sa fac treaba cu el, dar imi este cam greu singur.
Cine vrea sa ma ajute cu upload-ul il rog sa imi lase aici un ID de yahoo. In general vreau uploader pe o anumita sectiune ( adica numai albume sau numai muzica straina ). Imi este greu cu albumele deoarece am upload mic ( 80 kb/s ). Deci..cine vrea sa ma ajute ?

TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 2 | 7:31 PM
Scuze pentru offtopic dar ai gria cu domeniul.ro din cate stiu multe site-uri au fost inchise din cauza domeniului ro,de ce crezi ca marile site-uri de download muzica au .net, .com, .org ..etc ? nu cred banii sunt motivul pt care nu au ales .ro
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 3 | 3:56 AM
Daca cauti download muzica pe google primul este un site cu domeniu .ro . Nu cred ca are vreo legatura. Probabil cand au cumparat domeniul "marile site-uri" s-au gandit la bani..Oricum si eu m-am gandit la bani deoarece l-am luat cu 5 euro.
r0yal1
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 4:38 AM
lilolo22 hai sa vedem ce iese
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 5 | 1:49 PM
Te astept pe YM! smile
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Uploaderi (Caut uploaderi muzica.)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: