• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » De ce nu se iau masuri impotriva siturilor de Piraterie ?
De ce nu se iau masuri impotriva siturilor de Piraterie ?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 16 | 8:03 PM
Dragi prieteni și utilizatori,

Top100 uCoz prezentat conține website-urile care au cei mai multi vizitatori. Echipa noastră răspunde cu promptitudine solicitărilor venite de la persoanele sau instituțiile cărora le-au fost încălcate drepturile de autor, astfel că, ocazional site-uri sunt închise. Aceste solicitări pot exista atâta timp cât exista documente care atestă existența drepturilor de autor asupra materialelor publicate pe serverele uCoz. Utilizatorilor le este cerut în mod expres să respecte regulile dar, pentru a face o comparație tu, ca producător, nu poți să-i impui cumpărătorului cum să utilizeze cuțitul cumpărat. Deci, atâtat timp cât există solicitări clar fundamentate, echipa uCoz va răspunde prompt acestora.

Un an nou fericit tuturor!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Vampire
Postări: 42
Reputație: -18
Mesaj # 17 | 8:23 PM
Multumesc. Raspunsul este multumitor.
Material modificat de Vampire - Joi, 05/01/2012, 8:25 PM
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 18 | 11:11 PM
Vampire, Eu cred ca tu vrei sa ajungi pe primul loc in top.ucoz.ro si nu sti cum

Adăugat (05/01/2012, 10:11 PM)
---------------------------------------------
Vampire, dc vorbesti tu in numele uCoz?ai descoperit tu pirateria pe site-urile uCoz....ce sa zic,cred ca tie iti este ciuda pe succesul altora asta e problema ta nu despre piraterie pe site-urile ucoz,tu nu ai cum sa ne acuzi de piraterie pentru ca nu ai drepturi de autor pe materialel ce le punem noi pe site...asa ca veziti de site-urile tale nu fa pe detectivu

Material modificat de TheGame - Joi, 05/01/2012, 11:12 PM
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 19 | 11:54 PM
vad ca se incepe.. tema inchisa.
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » De ce nu se iau masuri impotriva siturilor de Piraterie ?
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: