• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Bani cu site-ul meu
Bani cu site-ul meu
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 1 | 10:39 PM
Sal,imi puteti da niste ideei cum sa castig bani cu site-ul meu?
Momentan,ca sa castig bani cu site-ul, folosesc un site de scurtat link-uri si google adsense

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 10:49 PM
Topic mutat în secţiunea Comunicarea dintre utilizatori

TheGame, dacă ai multe vizite , sunt site-uri care plătesc să pui banner sau pop-up către site-ul lor , asta în caz că ai multe vizite , dacă ai puţine vizite rămâi la google ads.

TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 3 | 11:18 PM
am in medie 2200 de vizitatori unici,dar cum sa iau legatura cu cei care vor publicitate la mine pe site?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 11:22 PM
TheGame, aia depinde de fiecare administrator, de exemplu eu sunt administratorului unui site, şi imi place site-ul tău, văd ca ai multe vizite si atunci te contactez pe tine, pentru aţi propune o ofertă. Sper că ai inţeles happy
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 5 | 11:28 PM
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 6 | 1:19 AM
Sau cauti un site care da de exemplu 0,05 sau 0,5 eurocenti pe un click la ei pe site si cauti acel script gen top123 odata la 24 ore la fiecare click te redirectioneaza in alt tab pe un site . Daca ai 2200 de vizite unice pe zi faci ceva bani :P
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 7 | 1:40 AM
vizitele alea care le primesti de la site-uri gen top123 iti fac mai mult rau site-ului decat bine wink
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 8 | 10:51 PM
Stiu dar faci de 2x mai multi bani decat cu reclame :P.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 9 | 2:49 PM
Daca ai un site warez ( nu prea se accepta in adsense ) cu multe vizite si multe link-uri externe foloseste adf.ly click pe banneru de la semnatura mea ca sa te inregistrezi. Daca ai un site complet legal iti recomand Google Adsense, altceva mai bun nu ai ce.
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 10 | 9:28 PM
Directoarele web prin ucoz ,sunt acceptate sunt legale?si se accepta in adsense?desigur cu propriul domeniu
dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 11 | 9:32 PM
daca ai domeniu propriu sigur da
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Bani cu site-ul meu
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: