• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » urgent pay pal (pay pal)
urgent pay pal
djmario
Postări: 24
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 1:03 PM
am doua ore de cand vreau sa achit un abonament pe 12 luni .
problema sta cam asa am ales abonamentul,am bagat date prin card pay pal ma logat. bani pe card sunt dau finalizeaza trazactiea se finalizeaza si la urma scoate technical problems si cam atat ,si stau si nu se vede nimic .nici ca am cumparat nici ca a loat banii .asdtept un raspuns Multumesc o zi buna!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 1:33 PM
djmario, link site și printscreen cu eroarea, te rog.
Good things come to those who wait!
djmario
Postări: 24
Reputație: 2
Mesaj # 3 | 8:00 PM
buna sear problema nu sa rezolvat acceas eroaree imi da las o poza site este nr1-tv.ucoz.net sau nr1-tv.eu

poza == poate puteti raspunde acuma http://i.imgur.com/XoJJtKj.jpg
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 9:56 PM
djmario, te rog să ne oferi un printscreen clar, în care să fie vizibilă și adresa website-ului pe care a apărut eroarea. Îți recomand Jing pentru aceasta, dar și metoda clasică e bună (butonul prt scr de pe tastatură, paste într-un fișier Paint, apoi încarci imaginea în Managerul de Fișiere și lași aici link-ul către fișier).
Good things come to those who wait!
djmario
Postări: 24
Reputație: 2
Mesaj # 5 | 10:04 PM
pai vam zis site este http://nr1-tv.ucoz.net/ asta si a fost atasat un domeniu pe el (eu).pai mai clar de atat ce? vam lasat si poza cu erroare respectiva .scrie cam asa payment for order wasn't successful Possible reasons the payment procedure was interrupted,temporary technical problems or the order has already been paid .You can pay for the order anytime after finding it on the list of unpaid in the website's Control Panel
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 6 | 10:09 PM
djmario, să se vadă bara de adresă în print screen.
djmario
Postări: 24
Reputație: 2
Mesaj # 7 | 10:12 PM
pai daca zic ca ala e site meu ..ce as minti cum va? sau care este problema uite ca nu mam gandit ca trebuie sa se vada si adresa site .
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 8 | 10:28 PM
djmario, în momentul în care semnalezi o problemă aceasta trebuie descrisă în detaliu și trebuie să fie insoțiță de un printscreen care să ilustreze problema, precum și adresa website-ului, pentru a avea confirmarea completă a tuturor informațiilor oferite.
Având toate datele problemei, aceasta poate fi rezolvată mult mai rapid.

Good things come to those who wait!
djmario
Postări: 24
Reputație: 2
Mesaj # 9 | 10:40 PM
am adus eroare in cauza cu poza putina mai clara .dar 99% se vede bine ce problema este ,sa zis asa , link site și printscreen cu eroarea, te rog.bun vam zis ca site in cauza este accela,ce va ofer in + acea bara daca eu va zic ca accel este site in cauza,nu ma credeti sau care este problema?nu am stiut ca vreti sa vedeti si bara,daca nu sa rezolvat nici maine. osa fac si un screen.va multumesc de raspunsuri,si ar fii bine alta data sa se raspunda mai repede la sesizari.daca eu trimit acuma si dupa 3 ore ajunge la mine .nu este prea bine
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » urgent pay pal (pay pal)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: