• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Jocuri.
Jocuri.
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 1 | 7:37 PM
Am facut un site de jocuri ( www.jocuri.ucoz.ro ) si as avea nevoie de oameni pentru a posta si pentru a ma ajuta in promovarea lui. Odata promovat vor veni utilizatori si vizitatori care vor da click pe anunturi din care ne vor iesi bani. Din cate spun e foarte usor nu :). Dar nu este asa.. este mult de munca pentru a ajunge acolo... dar daca credeti ca sunteti in stare contactati-ma la id : skipy.ucoz.
Si mai vreau cateva pareri despre site smile Inca mai am de lucrat la el.

Material modificat de SkipY - Duminică, 27/11/2011, 7:37 PM
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 7:59 PM
SkipY, destul de bun site-ul. Dar am găsit câteva greşeli gramaticale :
1) greşelă cerinte este corect ( imagine ataşată 1)
2)în partea de jos ai 2 poze care se termină cu . (parteneri şi intrebari frecvente ) eu zic că ar arăta mai bine fără .

În rest este bine , acu nu trebe să iei în considerare ce am zis eu , este doar o părere smile
Atașamente: 3068817.png (1.3 Kb)

yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 3 | 8:41 PM
ok te ajut uyte am samy fac cont la tine si astept sa fiu promovat la clasa moderator smok
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 4 | 11:47 PM
Devil, Multumesc pentru ca mi-ai zis de greseli smile le-am luat in considerare smile
yonutz, da-mi un PM cu id-ul tau de messenger sa vorbim sau adauga-ma in lista : skipy.ucoz
PS: Sa stii ca nu e chiar asa usor sa adaugi un joc cu toate detaliile pentru ca vor fi 4 postrui pentru unul singur:
1.Descrierea
2.Trailerul
3.Cerintele
4.Imaginilie
Si de fiecare data cand adaugi unul trebuie sa editezi altul. EX:
Adaugi "Descrierea", Adaugi "Trailerul" si pui la trailer linku de la "descriere" editezi si "descrierea" sa pui linkul de la "trailer" si asa mai departe nu stiu daca ai inteles ceva wacko .
Oricum iti voi arata cu TeamWiever smile

Material modificat de SkipY - Duminică, 27/11/2011, 11:56 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Jocuri.
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: