• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Sfaturi site
Sfaturi site
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 1 | 0:53 AM
Salut, am şi eu nevoie de ajutorul vostru ,dacă vreţi să mă ajutaţi bineînteles cool .

Am facut un site link şi am lucrat la el doar la forum ,nu mai am idei ce să fac la el , dacă sunteţi amabili să imi daţi cateva sfaturi ce să mai fac la el.

Accept şi critici :p, ce am făcut bine ce nu , orice sfat este bine primit smile .

Pe site vor fi postate tutoriale (diverse domeni) , şi utilizatori vor putea intreba orice doresc şi eu o să îi ajut cu ce pot ( site-ul nu va fi neaparat despre Ucoz ) . Dacă mai aveţi păreri ce să mai adaug pe el ,spuneţi dry
Mulţumesc mult !!!

yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 2 | 4:32 AM
imi plake rau aspectul dar njt trebuia ceva fara redirect catre site stii ceva genu http://www.raspund.eu/
nu te critic sau etc imi place cum gandestii tuu dar sincer asteptam ceva mai frumus de la experienta ta
dar succes te sustin booze

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 3 | 2:17 PM
yonutz, mersi de sfat , o să incerc pe viitor ceva mai special cool
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 4 | 8:49 PM
Devil, sa nu crezi ca team criticat mie imi plake extrem munca ta este prea bun frate la scrpturi

Adăugat (27/11/2011, 7:29 PM)
---------------------------------------------
eu am un script de bara laterala cu urmatoarele optiuni
Profilul utilizatorului mini
Topul utilizatorilor
Ultimele mesaje pestate pe forum
este foarte bun acest script pentru forumul tau eu zic ca lam facut la timp si frumos pentru tine

aici vei gasi scriptul Scriptul bara laterala ucoz

Adăugat (27/11/2011, 7:49 PM)
---------------------------------------------
Uite si adresa de test
deci numi fac nici o reclama la site sau ceva acesta il folosesc pentru a testa scripturi pe el si astoca muzica filme etc
Test script bara lateral


Material modificat de yonutz - Duminică, 27/11/2011, 8:29 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Sfaturi site
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: