• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Website-uri pentru pagina principală uCoz.ro (completați formularul și înscrieți un site)
Website-uri pentru pagina principală uCoz.ro
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 1 | 8:23 PM
În ultima perioadă am primit constant propuneri de a înlocui exemplele de website-uri de pe pagina principală, din secțiunea "Site-uri create prin uCoz":



Din acest motiv, ne-am decis să vă lansăm o provocare:



Prin intermediul formularului de mai jos, vă invităm să ne propuneți cele mai frumoase, calitative și reprezentative proiecte, realizate în cadrul uCoz.

Formularul pentru înscrierea unui website:

1. Link-ul website-ului
2. Subiectul website-ului
3. O scurtă descriere a website-ului
4. O imagine a website-ului (nu mai mare de 500*500 px)

Notă:
* Sunt acceptate doar website-urile în limba română.
* Toate câmpurile formularului sunt obligatorii!



Administrația uCoz nu garantează că website-ul înscris va apărea pe pagina principală uCoz.ro.

În acest topic nu sunt permise discuții diverse și/sau mesaje ce nu au legătură cu subiectul.

Good things come to those who wait!
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 16 | 8:39 PM
1. http://www.bet-home.ro
2. Sport | Ponturi si Pronosticuri Online.
3. Bet Home ofera cele mai importante informatii despre sport si cele mai importante pronosticuri pentru fiecare eveniment. Suntem pasionati de ceea ce facem si am selectat cu grija echipa noastra de experti in pariuri, acest site nu este pentru amantori ci doar pentru profesionisti, pentru a va oferi cele mai bune ponturi si pentru a mari sansele de castig avem nevoie si de ajutorul vostru, trebuie sa comentati fiecare meci si sa ii acordati o nota, sa ne spuneti parerea voastra, a fiecarui utilizator in parte, doar asa putem fi cei mai buni. Dorim sa facem un sistem bine pus la punct ! Va multumim pentru timpul acordat.
4.



Mentionez ca momentan site-ul se afla in varianta BETA! si promitem terminarea lui si achitarea unui pachet premium in termen de cateva zile.
Atașamente: 1553421.png (462.1 Kb)

Material modificat de Remus - Vineri, 22/05/2015, 8:41 PM
fserialeon
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 17 | 10:05 PM
1. www.nseriale.com
2. seriale online gratis subtitrate
3. vezi seriale subtitrate online pe site-ul nseriale.com - seriale noi subtitrate in romana
4. http://nseriale.com/Untitled.png
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 18 | 0:02 AM
fserialeon, incearcă să trimiţi un screenshot care nu depăşeşte mărimea de 500x500 pixeli.
fserialeon
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 19 | 8:16 AM
rezolvat
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Website-uri pentru pagina principală uCoz.ro (completați formularul și înscrieți un site)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: