• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Un logo uCoz animat (Logo recreat de mine de la zero)
Un logo uCoz animat
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 9:54 PM
Am facut un logo uCoz animat , nu e prea lung dar astept parerile voastre , mai jos aveti un video cu logo-ul

SimpluHG
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 10:31 PM
Adobe After effect? E bunicel, bravo:D
Am facut si eu mai demult dar dupa un tutorial care explica fiecare pas, clic aici pentru al vedea.

bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 3 | 10:37 PM
Eu l-am facut in Cinema 4D , dar trebuie sa-i mai adaug sunet si in rest e finalizat
Frumusel video-ul facut de tine , aveam si eu ceva de genu dar nu mai stiu pe unde l-am pus biggrin

Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 4 | 10:45 PM
Adobe After effect nu stiu daca poate face un logo HD, uitate la logo-ul lui bogdan, are calitate HD de 720p biggrin
Imi place logo-ul, felicitari biggrin doar ca mai trebuia sa scrii ucoz.ro in caz ca face cineva ceva tutoriale si vrea sa il puna la inceput.

SimpluHG
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 11:19 PM
Remus, eu nu l-am facut HD, l-am uploadat direct cum l-a facut AAE. Oricum stiu cum sa il fac HD, dar nu mai am video. Oricum aici discutam video facut de bogdannn96, si e frumos mie unul imi place, sunt sigur ca nu e expert deci pentru un utilizator incepator/mediu e foarte bun.
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 6 | 4:17 PM
bogdannn96, Felicitari , la mai multe :d cool
dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 1:34 AM
imi place aici ca e pace si chiar se ajuta lumea---un forum adevarat cum rar vezi pe net ---BRAVO!!!!!!

Adăugat (12/12/2011, 10:31 PM)
---------------------------------------------
My WebPage

Adăugat (12/12/2011, 10:34 PM)
---------------------------------------------
[code]http://www.youtube.com/watch?v=mCVNpszOoD8&feature=youtu.be

Adăugat (14/12/2011, 10:40 PM)
---------------------------------------------
sau asta
http://www.youtube.com/watch?v=oudJn16z_5c&feature=youtu.be

Adăugat (20/12/2011, 1:04 PM)
---------------------------------------------
logo ro ucoz by dumi

Adăugat (29/12/2011, 0:34 AM)
---------------------------------------------

Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » Un logo uCoz animat (Logo recreat de mine de la zero)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: