• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » uCoz in viata voastra (Aici ne puteti spune de unde ati aflat de uCoz)
uCoz in viata voastra
De unde ati aflat despre uCoz ?
1. De pe alt site uCoz [ 9 ] [56.25%]
2. De la un prieten , coleg , vreo ruda , etc. [ 3 ] [18.75%]
3. De prin reclame [ 2 ] [12.50%]
4. De la stiri , filmulete , etc. [ 0 ] [0.00%]
5. De altundeva , o sa mentionez cu un raspuns [ 2 ] [12.50%]
Totalul răspunsurilor : 16
bogdannn96
Postări: 229
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 9:10 PM
Eu sincer am aflat de uCoz acum vreo 4 ani si jumatate (prin 2007) de la un coleg
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 9:34 PM
Ucoz :x la inceput era o simpla banalitate , am inceput un site cu SimpluHg cool pot sa zic ca el a fost primul cu , care am inceput in "lumea Ucoz" , eram incepatori rau de tot la inceput :)) eu m-am lasat dupa un timp . Dupa un timp ( nu mai stiu cat) m-am reapucat serios de Ucoz , am o vechime de un an si ceva biggrin ...... to be continued .... cool
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 3 | 10:45 PM
Nu mai stiu exact dar cred ca am aflat de la un prieten, am aflat de ucoz pe la sfarsitul anului 2008, abia pe la inceputul anului 2009 am inceput sa il utilizez si eu, la inceput m-a ajutat un prieten, ma tot batea la cap sa imi fac si eu site pe ucoz, eram ceva de genu: , nu stiam sa il folosesc de loc mai ales ca habar nu aveam nici ce e ala HTML, am inceput sa invat cu timpul si din greseli, ma mai ajutau si cativa prieteni, la inceput aveam site pe dmon.com parca dupaia mi-am facut pe ucoz.com, am inceput sa fac tot mai multe site-uri pe ucoz atat mie cat si altor prieteni, imi placea mult cum functioneaza acest sistem ucoz si am ramas tot aici, am inceput sa il recomand prietenilor si la randul meu ii ajutam si eu pe ei sa faca site-uri in ucoz, am avut si o perioada de inactivitate cand m-am plictisit putin dar am revenit in forta cand am vazut ca a aparut Uocz.Ro biggrin
SimpluHG
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 3:59 AM
Primul meu contact cu uCoz a fost datorat site-ului LZone. La vremea acee, prin clasa a 8a daca nu m-a insel am inceput cu 1 coleg sa ne ''facem un site de jocuri'', l-a inceput a fost greu, dar daca pui suflet in orice domeniu iese ceva frumos. Cand stateam la PC incercam ceva in uCoz, pana la urma l-am intalnit pe Devil (cu care am avut cateva colaborari, nu de durata dar pot spune frumoase). Dupa cateva luni am descoperit site-ul MaxRom, am inceput sa comentez/postez, si dupa o perioada am ajuns moderator (ceva neasteptat, dar placut) dar nici aici nu am continuat multa vreme, (jocuri online + vacanta de vara mi-au mancat timpul alocat domeniului uCoz). Am avut m-ai multe site-uri cu, continut diferit. La care am renuntat din anumite motive. Dar acum odata cu inceperea noului an scolar, mi-am propus sa imi fac un nou site, ceva nou pentru mine (in curand).
In fine sa nu lungesc povestea, uCoz a fost si v-a fi ceva frumos in ''viata mea'', nu am folosit alta platforma si nu voi folosi (...), desi multi spun ca platforma uCoz nu se intelege asa bine cu boot-ul Google..
Mai vedem ce v-a fii peste ani.. in curand!

Hungry
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 4:24 PM
Am aflat de uCoz de aproape 2 ani. M-am lasat de el ceva timp, acum in septembrie m-am reapucat. wink
Legat de cunostintele mele HTML, cred ca ma pricep foarte bine in domeniul codingului. cool Am creat si cateva template-uri...

Fă bani online cu neobux.com si clixsense.com !
Material modificat de Hungry - Joi, 29/09/2011, 8:27 AM
REMIXU
Postări: 44
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 6:46 PM
Am aflat de ucoz de pe google. Inainte foloseam lx.ro ,home.ro etc, si faceam site-ul prin web page maker. Cand am descoperit ucoz mi-sa parut mult mai complicat decat ce foloseam eu, am abandonat si mam apucat iara, si cu timpul am prins ceva experietenta, asta dupa ce mi-am prins urechile printre coduri :))
dumi
Postări: 145
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 8:50 PM
am dat de ucoz din greseala pe net si de un an am sait personal
important e sa nu te lasi ,sa nu te opresti zi de zi invat ceva nou
multe lucruri le-am invatat aici pe forum
mersi salut si la mai mare!
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » uCoz in viata voastra (Aici ne puteti spune de unde ati aflat de uCoz)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: