• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » La mulți ani fericiți, SkipY
La mulți ani fericiți, SkipY
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 1 | 6:40 PM
Cu ocazia acestei zile speciale, comunitatea uCoz îți urează multă sănătate, bucurie și putere de muncă! De asemenea dorim să-ți mulțumim pentru implicare și sperăm să fii alături de noi mulți ani înainte! La cât mai multe site-uri create și petrecere frumoasă! hands cake booze

downloadmovie
Postări: 48
Reputație: 5
Mesaj # 2 | 10:02 PM
La Multi Ani, SkipY!


Coltu Vesel -Un Colt al Veseliei!
Nu stiu multe , dar sunt dispus sa invat!
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 3 | 11:58 PM
Sa ne traiasca! booze
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 4 | 0:25 AM
Va multumesc dragi UCOZERI :). Nu stiu cat voi mai putea fi alaturi de voi si cat ma voi mai putea implica in ucoz si nu numai pe acest forum ci si cu site-urile mele deoarece vine bacul, m-am pus pe invatat, apoi facultatea, iar unde vreau eu sa ma duc nu prea am timp, decat in weekend in care o sa cam am de invatat si atunci...deci o sa fie urat rau de tot smile Dar imediat cum termin cu facultatea revin stati linistiti nu scapati de mine :D..dar sa nu vorbesc prostii cine stie smile
Va multumesc inca odata !

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 1:21 AM
La mulți ani fericiți alături de noi SkipY! Îți mulțumim pentru implicare și sperăm să te întorci cât mai repede după examene. Apropo, Mult Succes la BAC! cake hands
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 6 | 8:39 PM
La multi ani SkipY!!! booze cake heart shy
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 7 | 8:47 PM
Mulumesc Raver smile sper sa il iau cu succes smile va multumesc tutoror pentru urari !
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 8 | 1:30 AM
SkipY, La multi ani... sa traiesti atata cat vreau eu sa traiesc biggrin
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 9 | 2:20 PM
Muşatinu, ms, asa sa fie biggrin sper ca mult :))
Comunitatea uCoz » Altele » Comunicarea dintre utilizatori » La mulți ani fericiți, SkipY
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: