• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Rezolvati problema robots.txt
Rezolvati problema robots.txt
sorynik
Postări: 146
Reputație: -1
Mesaj # 1 | 9:58 PM
Am probleme mari cu indexarea , cred ca stiu si motivul!!!

Citat
A description for this result is not available because of this site's robots.txt


Degeaba uploadez eu un fisier nou robots.txt ca ecelasi lucru se intampla.. adica nimic!!!

Si daca imi fac acum un site si vreau sa imi pun reclamele adsens .. nu imi apar.... foarte tarziu imi apar... undeori dureaza si cateva luni sad ...

Cu tot respectul lucrati un pic si la SEO! Am fi foarte bucurosi smile !!!

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 6:45 PM
sorynik, la un site gratuit durează minim 30 de zile până fișierul robots.txt este deblocat, proces care poate dura până la 40 de zile. Dacă dorești remedierea rapidă a situației, poți achiziționa oricând un pachet plătit, pentru a evita eventualele neplăceri, chiar dacă ai domeniu propriu și site-ul este eligibil pentru AdSense.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
vcercelariu
Postări: 106
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 1:47 PM
Raver, tot spui sa achizitionam un pachet platit,cu asta se rezolva tot ? Eu am site-ul de mai bine de 50 zile si nici acum nu ma lasa sa distribui pe facebook .

Daca as cumpara un pachet de la ucoz nu as mai avea probleme ? Astept raspuns de la tine !

Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 10:53 PM
vcercelariu, raspunsul il gasesti aici
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Rezolvati problema robots.txt
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: