• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Pachet premium
Pachet premium
yce
Postări: 155
Reputație: 2
Mesaj # 1 | 1:31 PM
Probabil ca s-au gandit si administratorii la ce vreau sa zic mai jos.

Ar fi o treaba daca ati face un server mai puternic ce isi permite atacuri de tip ddos medii, iar pe acel server sa fie gazduite site-uri mai importante,adica site-uri ce platesc un anumit pachet premium cel putin eu personal sustin asta.

Adăugat (25/11/2013, 12:31 PM)
---------------------------------------------
Defapt e inutil ce am scris, voi aveti o vasta experienta si stiti mai bine ce aveti de facut !

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 4:32 PM
yce, daca nu gresesc un asa proiect exista in beta test, si e doar pentru rusia la moment. nu stiu sigur, posibil sa gresesc.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 3 | 6:24 PM
Muşatinu, există un produs destinat pieței din Rusia, respectiv uWeb și este un serviciu plătit.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
nykus0r
Postări: 19
Reputație: -1
Mesaj # 4 | 1:37 AM
Am si eu o idee,,.
Cand creezi un site sa platesti 1 euro (obligatoriu), dar in schimbul acelui euro sa se scoata publicitatea ucoz. Si serviciile platite sa ramana aceleasi.
Va zic eu ca la fiecare site creat 1 euro ar fi ceva. Ar plati multi. (1 euro prin SMS sau PayPal).
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 2:26 AM
nykus0r, crearea de site-uri va scadea dublu, sau mai mult.
dj_mazz
Postări: 267
Reputație: 13
Mesaj # 6 | 11:48 AM
Muşatinu, ai dreptate ca romanul se zgarceste sau nu are nici macar euro ala...
http://www.radio-mazzero.com
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 7 | 10:02 PM
nykus0r, există deja un serviciu pentru scoaterea automată doar a banner-ului publiitar care costă 2.99$/lună dar nu îl promovăm activ deoarece pentru o mică diferență până la 3.09$/lună primești mai multe alte beneficii suplimentare.
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Pachet premium
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: