• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Categoriile pentru propuneri - O mica organizare
Categoriile pentru propuneri - O mica organizare
Sunteti de acord?
1.Da[ 7 ][43.75%]
2.Nu[ 9 ][56.25%]
Totalul răspunsurilor : 16
Hungry
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:42 AM
Buna ziua!

Avand in vedere ca acest forum de suport este nou, am decis sa fac o propunere pentru o organizare putin mai buna...
Pentru a oferi membrilor servicii cat mai bune, si asta gratuit.

Aceasta propunere este pentru forumul acesta de suport.

As vrea ca sa se creeze o noua categorie pe nume "Promovare si discutii".
Aceasta categorie sa incadreze urmatoarele forumuri:

Propuneri pentru forumul de suport [Aici sa se faca propuneri pentru acest forum de suport, ca exemplu aceasta propunere pe care am facut-o eu acum]
Propuneri pentru site-urile dvs [Aici sa se faca propuneri pentru site-ul fiecare de pe ucoz]
Discutii generale (numita si: Comunicarea dintre utilizatori) [Sa se poata discuta despre orice, in limita bunului simt]
Promovarea site-urilor dvs [Sa isi poate promova fiecare utilizator forumul, ca un fel de reclama, dar sa respecte niste cerinte si sa fie un model de postare, exemplu:]

Nume site:
Adresa:
Categorie:
Descriere:
(A fost doar un mic exemplu, iar forumul ce incalca cerintele sau nu respecta modelul sa fie inchis topicul trimis la cos, de asemenea sa apara categoria pentru cosul de gunoi, unde vor ajunge topicurile inutile sau care sunt spam)

La categoria: Informaţii generale sa se creeze un forum numit Important! Unde se vor crea cele mai importante subiecte, si care sa fie inchise si sa nu se poate comenta un membru.
La aceeasi categorie: Tutoriale si intrebari frecvente. Am vazut pe forum niste tutoriale care cred ca nu isi au locul, de asemenea tutorialele sa fie inchise, topicul sa fie inchis... wink

Cred ca ar fi mai organizat asa cum am zis eu... Sper sa cititi pana la urma toata propunerea... Numai bine!

Al vostru Hungry (Gassy).

Fă bani online cu neobux.com si clixsense.com !
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 2 | 7:31 PM
Hungry, tot ce propui tu exista deja pe acest forum.
Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
Hungry
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:21 PM
Exista, dar nu tot. Si ma sperie faptul ca nu e organizat cum trebuie.
In aceasta propunere merge vorba despre organizare ci nu despre crearea unui/unor categorii. !!! smile

Fă bani online cu neobux.com si clixsense.com !
Whisper™
Postări: 112
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 8:48 PM
Quote (Hungry)
Exista, dar nu tot. Si ma sperie faptul ca nu e organizat cum trebuie.
In aceasta propunere merge vorba despre organizare ci nu despre crearea unui/unor categorii. !!! smile


Mai exact ce te sperie pe tine?
Mie mi se pare foarte ok ,ai facut cateva propuneri din care doar 1'a lipseste.

Cinemagia Filme - Filme Online
Appearances can be deceiving.
Play!
Hungry
Postări: 12
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 10:32 PM
Astept si alte pareri. Va rog sa va ganditi inainte de a vota. Sincer de ce e doar 'Propuneri pentru site-uri' dar nu e si 'Propuneri pentru forumul de suport'. Si multe altele mai sus. Defapt... ar fi mult mai organizabil asa cum am zis mai sus.
Fă bani online cu neobux.com si clixsense.com !
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 6 | 0:26 AM
Site-ul mise pare super ok,
iti da posibilitatea sati faci ceva ce in alta parte ar costa multi multi bani;)
deci ie un serviciu resusit zic ieu pentru ajutor in crearea situri-lor si oferte gratis
da e doar parerea mea:-p

Adăugat (30/11/2011, 11:26 PM)
---------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------
As propune o bara laterala cu totul noua pentru forum, sau un block nou pentru ucoz uitativa si spunetimi daca va placut?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------
Bara laterala profil+vizitatori+ultimele subiecte+top user
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------
» Profile in block bestial (Design absolut nou pentru porfil utilizatori in block)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------


Material modificat de yonutz - Joi, 01/12/2011, 0:26 AM
djbest
Postări: 191
Reputație: 1
Mesaj # 7 | 7:44 PM
Hungry, Site-ul este super-ok!Este o comunitate super de treaba si o echipa nu organizata foarte organizata deci te rog studiaza continutul unet si ucoz si revino cu o propunere mai buna deoarece cam tot ce ai zis tu exista pe forum vorba lui Whisper™ deci mai posteaza fi mai activ si apoi propune o sugestie care nu se afla in sistemul ucoz!Informeaza-te mai bine!Bafta in continuare!
act1on
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 4:02 AM
parerea mea ca e o prostie ceea ce au facut cu bannerul ala mare si de kkt sus , parerea mea ca ar trebui sa faca ceva mai micut
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 9 | 9:05 PM
act1on, urmareste aici disctutile despre acest subiect.
Dany25
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 1:32 AM
Sunt prea multe site-urii si merge foartee greuu cateodata nu merge deloc si astept sa mearga chiar si 1 ora . Imi vine sa sparg mouso-ou de nervi :|
Comunitatea uCoz » Altele » Propuneri privind modalităţi de îmbunătăţire ale platformei » Categoriile pentru propuneri - O mica organizare
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: