• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Traficanti.ro Schimb de Trafic (Catiga bani!)
Traficanti.ro Schimb de Trafic
Breaker
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:45 PM
www.traficanti.ro

Castiga bani alaturi de noi, primesti $0.00005 pentru fiecare site pe care il vizitezi in auto-surf.
Inregistreaza-te acum si primesti un BONUS de $0.00500.


1) Ce este acest site?
Acest site este un sistem de schimb care va ajuta sa cresteti traficul si popularitatea site-ului vostru.
2) Ce sunt monedele?
Monezile sunt puncte pe care le primiti pentru orice activitate de pe acest site.
3) Ce pot face cu monedele?
Monezile se pot transforma in notari pe Google+, fani pe Facebook, urmaritori pe Twitter, vizualizari pe YouTube sau accesari pe site.
4) Cum castig monede?
Monezile se pot castiga la fiecare notare, apreciere, urmarire, vizualizare a unei adrese de la un alt utilizator.


BONUS PENTRU USERII UCOZ:


3281-7574-6760-4684
8272-8161-7185-8317
2752-9109-8094-7300
2624-7802-9356-2391


Fiecare din aceste cupoane valoreaza 100 monede !
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 2 | 11:30 AM
Intrati cu increde este un site 100% in folosul vostru
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 3 | 11:37 AM
yonutz, ce te face sa crezi asta?
Eu sunt de parere ca nu te ajuta cu absolut nimic acest gen de site-uri,ei au de castigat,dar tu nu!
Imagineaza-ti ca atunci cand faci tu surf poate nici nu dai macar un click pe acele website-uri ce ruleaza in surf,ce te face sa crezi ca altii vor naviga in site-ul tau? ... e pur si simplu un traffic "virtual" daca il pot numi asa si acest gen de vizite nu te ajuta cu absolut nimic.
PS:Acest site nu face parte din sistemul ucoz si sincer eu consider acest topic a fi spam, dar ramane la aprecierea moderatorilor in legatura cu el.
Cheers!
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 4 | 1:35 PM
Danny, asta este asta este parerea mea
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 5 | 1:48 PM
yonutz, da este parerea mea , daca esti dispus sa imi oferi si mie 2-3 argumente cu ce anume ma ajuta acest tip de site eu o sa il folosesc .
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 6 | 1:59 PM
Danny, pai eu in general cand am de strans undeva like-uri ma ajuta enorm plus daca am servici pe bani ca sunt oameni reali sunt cai multe de strans vizite folositoare cele mai bune sunt like si 1+ restu sunt de decor mai este si surf dar aia este vizite de strans undeva eu aja stiu dastea folosesc site-urile de trafic exchange pentru a strange vizite undeva si like-uri etc fiecare castiga cum poate nu numai admini depe site-urile alea
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 7 | 2:10 PM
yonutz, ok sa zic ca sunt de acord cu tine .
Vrei sa iti zic eu daca ai servicii pe bani cum se face?
Cumperi like-uri la pachet ... spre exemplu eu ofer acest tip de serviciu .
Numarul minim de like-uri 1.000/zi iar numarul maxim 7.000/zi ,iar pe luna in jur de 200.000 de like-uri .
E cat se poate de real si foarte eficient pentru afacerile online, ofer si perioada de proba prin care cel care cumpara poate verifica like-urile daca sunt reale si de la cine provin/de unde provin(tara).
Colaborez cu multe firme online si profitul e destul de mare pentru mine dar mai ales pentru ei.
Am incercat acest sistem (din acest topic) si ma dezamagit,no sa ma mai chinui sa iti explic de ce.
Acum fiecare isi monetizeaza trafficul cum stie mai bine.
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 8 | 3:06 PM
Danny, dece sa platesc cand netul este plin de site-uri ca ala stiu unu englezesc care daca ai timp strangi intro zi dant like pe fb bani pe paypal
cel putin 5-10 dolari plus cele lalte

Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 9 | 4:42 AM
Yonute acel site este inutil:)
Breaker
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 8:26 PM
Dap, este inutil, de asta zic 2 ca este inutil si 700 in prima saptamana il folosesc, inutil site ... ntz ntz
Material modificat de Breaker - Luni, 23/04/2012, 8:33 PM
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 11 | 10:32 PM
Renuntati la site-uri de genul asta. Incercati sa va obtineti vizitele prin motoare de cautare, click-uri prin parteneriat catre site-ul tau ( refereri ) dar nu fortati vizitatorii sa intre pe site-ul vostru, e ca atunci cand mama va obliga sa mancati ceva ce nu va place. Lasati sa intre cei interesati de continutul vostru.
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Traficanti.ro Schimb de Trafic (Catiga bani!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: