• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » reclama google
reclama google
Grajduri
Postări: 36
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:35 PM
vreau sa stiu daca mai este valabila reclama la Adsensse ... si daca este posibila pe ucoz.daca da,cum fac sa pun si eu reclama platita de google.
va multumesc.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 2:55 PM
Grajduri, va rugam sa dati la cautare nu deschideti 10 topicuri cu acelasi continut.

Adsensse e posibil doar pentru site-urile uCoz cu domen propriu, politica google.

marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 3 | 4:01 PM
Mie mi se pare o mare escrocherie Adsensse ,deoarece mi-au acceptat site-ul de vreo 4 ori ,ultima data avand domeniu propriu si respsctand conditiile google .
Mi-au trimis pin-ul pentru a incasa suma castigata :))si tot in acea zi m-au anuntat ca ,contul meu a fost anulat :)))))
Incercati insa eu zic ca e doar pierdere de timp si profita de site-urile noi pentru a castiga ei niste banuti extra ,nu inteleg de ce te lasa o saptamana ,sau si mai mult sa apara reclamele lor pe site-ul tau iar dupa aceea iti anuleaza contul facut la ei .Logic ar fi sa il inchida din primele 2-3 zile daca gasesc nereguli ,nu dupa o perioada de 2-3 saptamani sa iti spuna ca nu ai respectat nu stiu ce lege a lor.In fine parerea mea este TZEAPA pe fata.

43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 4 | 11:41 PM
Muşatinu, E posibil pentru orice site Ucoz
Eu am adsesnse pe siteurile mele ucoz si tot normal, deja banuti am scos ...

(De ce trebuie sa scriu acest cod de fiecare data pe forum? nar fi mai bine de scos?)

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 5 | 1:19 AM
Quote (43arin)
(De ce trebuie sa scriu acest cod de fiecare data pe forum? nar fi mai bine de scos?)

Codul de siguranta este pus pentru evitarea spam-ului pe forum.

43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 6 | 3:56 AM
Devil, Cred ca userii care fc spam pot fi banati, iar daca e cod ar putea macar fi de cela mai simplu ca asa e tare greu...
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 7 | 3:52 PM
Grajduri, atentie pentru toti cei care vreti sa folositi google adsense ! Nu aveti voie sa postati nimic cu continut ilegal, sau fara drepturi de autor ! Nu aveti voie nici macar sa aveti o adresa catre un alt site care contine materiale ilegale, fara drepturi de autor ! Poate partea a 2-a nu o stiati. Sa nu dati click pe propriile reclame sau sa le puneti in asa fel in cat vizitatorii sa fie obligati sa dea click sau sa dea fara sa vrea ! Cam astea sunt regulile de baza. Le respectati va respecta si ei. Bafta !
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » reclama google
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: