• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Just For Music - Doar pentru muzica
Just For Music - Doar pentru muzica
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 1 | 0:45 AM
Salut uCozeri, de data asta am eu nevoie de ajutorul vostru.

Lucrez la un proiect si anume Just For Music, am decis sa aleg platforma uCoz pentru acest proiect si sa il dezvolt aici.

Suntem o echipa de tineri, pasionati de ceea ce facem si vrem sa aducem in fata voastra muzica buna pe care o condimentam cu preferinte personale sau artistii mai putin cunoscuti ce merita atentia voastra pentru ca sunt talentati sau pentru ca vor fi.
Noi ne ocupam in special de muzica, concerte, topuri muzicale, mai pe scurt tot ce e nou in materie de muzica.

As vrea de la voi sa imi spuneti, cum vi se pare acest site la prima vedere http://www.remus.ucoz.com
Inca nu e gata, e facut doar 15% dar vreau sa stiu daca design-ul vi se pare potrivit, daca arata bine, daca ar trebui ceva schimbat la el, cum credeti ca ar trebui sa arate?

As fi foarte recunoscator celor care mi-ar da cateva sugestii cam cum credeti voi ca ar trebui sa arate un asemenea site, acesta este doar un site de test.

Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 2:58 PM
Remus, singura problem°a pe care o văd este aceasta:
Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 3 | 7:12 PM
Da stiu de aia, deocamdata am lasat asa acuma ma intereseaza doar aspectu, designul nu e facut de mine, eu doar l'am editat biggrin
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 4 | 10:35 PM
Remus, interesant site .... meniul din dreapta nu ma prea atrage si dupa ce intri intr-un clip jos dai clic pe "mai multe videoclipuri" dupa ce apar mai multe clipuri, jos de tot scrie "ascunde videoclipurile" alt fel decat scrie "mai multe clipuri", ar fi ok sa scrie la fel. In rest, felicitari pentru realizare, cat mai multa rabdare si promovare cu el!

Adăugat (19/08/2014, 9:35 PM)
---------------------------------------------
Remus, sunt de acord si cu ce scrie bigblog.


Remus
Postări: 286
Reputație: 5
Mesaj # 5 | 12:32 PM
Am cam terminat aproape tot site-ul, noua adresa http://www.justformusic.ro as vrea inca cateva pareri/sugestii daca aveti timp biggrin si bune si rele, fara suparare, sincer eu nu sunt 100% multumit de design si nu stiu de ce l-am ales de la inceput, voi ce parere aveti e ok ? smile
Material modificat de Remus - Sâmbătă, 06/09/2014, 12:35 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Just For Music - Doar pentru muzica
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: