• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Ce idei aveti? (Situl este Ordonat? vreau parerea voastra.)
Ce idei aveti?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 16 | 11:17 PM
marius15, cred ca va trebui sa deschizi propriul tau topic pentru asta ... amestecam discutiile si n-are rost sa ne complicam.
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 17 | 3:57 AM
Quote (Danny)
marius15, cred ca va trebui sa deschizi propriul tau topic pentru asta ... amestecam discutiile si n-are rost sa ne complicam.

Crezi ca ar fi mai bine sa deschid un alt topic pe acelasi subiect??? Atunci probabil ne-am incurca si mai tare ,eu am vazut un topic pe tema care ma interesa pe mine si am facut o adaugare ,nu cred ca am gresit nicaieri insa daca e nevoie voi deschide si alt topic asta doar dupa ce imi va aproba un admin al forumului sau un moderator deoarece eu nu sant convins ca ar trebui deschis un alt topic.
Oricum mersi pentru sfatul dat

Material modificat de marius15 - Duminică, 29/04/2012, 3:58 AM
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 18 | 11:17 AM
marius15, dupa cum observi deja lucrurile nu sunt tocmai la locul lor, posteaza Ice0Age ,postezi tu ... cineva o sa ii raspunda lui sau poate tie si uite asa facem o nefacuta in acest topic de nu se mai intelege nimic :).
Ce sa zic , faci cum doresti desi eu as fi fost unul din acele persoane care ti-ar fi dat un sfat bun zic eu si in legatura cu propriul tau topic dar si cu ceva idei de promovare.
Nu o sa imi mai bat capul cu problemele altora, o sa imi vad de ale mele.
Cheers! happy
Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 19 | 1:30 PM
marius15, aici nu ne contrazicem cu ce-i ce ne ajuta, daca o faci fao pe alt forum :| ...

Omu asta isi arunca aiurea timpul, ajutandu-ne pe noi sa ne facem site ca vrem noi sa fim populari si dupa apare unu mai disperat si face topicuri pe unde apuca,
si mai si se ia in gura cu cel care vrea sa-i ceara sfaturi. Are perfecta dreptate Danny.. daca erai om calumea stateai in liniste si asteptai sa vezi ce se mai vorbeste, sau iti faceai topic separat.

Mersi de sfaturile de pana acum Danny.

WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
Material modificat de Ice0Age - Duminică, 29/04/2012, 1:37 PM
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 20 | 6:00 PM
Cred ca unii se grabesc sa isi dea cu parerea pe aici ,,,eu nu m-am luat in gura cu nimeni si nici nu am contrazis pe nimeni ,doar am facut o intrebare intr-un topic care avea o tema de interes pentru mine si anume undeva in acest topic sa discutat despre felul cum se pot promova site-urile ,daca veti reciti topicul probabil veti observa ca nu am gresit eu si poate nici nu sant disperat asa cum gandesc altii.In loc sa imi faca observatiile care mi-au fost facute ar fi putut sa imi dea raspunsul la intrebare sau pur si simplu ma putea lasa in pace deoarece dupa cum bine ati vazut asteptam raspunsul unui moderator ,nicidecum raspunsul tau Ice0Age.
Se pare ca unii de pe aici posteaza de dragul de a posta nicidecum pentru a ajuta ,asa ca va rog frumos sa nu va mai obositi in a-mi raspunde mie ,fiindca nu imi place sa fiu contradictoriu asa cum ati zis ,si nici nu imi place sa mi se faca observatii atunci cand nu am nici o vina .
Topicul avea ca subiect Ce idee ai ? sau ceva de genul acesta ,insa unii au deviat de la subiect si au ajuns la promovare si moduri de promovare ,asa ca eu daca am intrebat cum as putea face ceea ce sa explicat acolo nu am fost primul care am abordat acel subiect .
Daca vreti sa faceti observatii si sa corectati greseli citit mai bine topicul fiindca inaintea mea sant altii care ar putea fi atentionati.
Oricum mersi mult de sfat si probabil ca nu voi fi sanctionat pe acest motiv .
Voi deschide un topic al meu ,insa sant sigur ca si acolo veti avea ceva de mentionat . blahblah :blahblah:

Material modificat de marius15 - Duminică, 29/04/2012, 6:19 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Ce idei aveti? (Situl este Ordonat? vreau parerea voastra.)
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: