• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Cum sami fac si eu site mai popular
Cum sami fac si eu site mai popular
djdorin
Postări: 173
Reputație: 3
Mesaj # 1 | 0:50 AM
Cum sa fac si eu site http://softonic.ucoz.com/ Aicia sint cele mai bune programe 2012
43arin
Postări: 178
Reputație: 8
Mesaj # 2 | 0:56 AM
djdorin, O_o
Da din coate...

yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 3 | 5:27 AM
djdorin, cam deformat nu crezi? mai aranjeazal si tu putin, si o sa ai si vizite dupa ce o sa tise inscrie in modulele de cautare google.
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 4 | 5:50 AM
djdorin, primul pas ar fi:
1.Incearca sa repari toate greselile gramaticale , cateva exemple
Code
<title> [b]Descargar programas[/b] gratis, software, fr </title>

.......................................
cine face schimb de banere
Prineste 100 $
.......................................
Aicia totul este gratis !
.......................................
De ce conteaza?
Eu ca vizitator al website-ului tau, ce parere sa imi fac despre activitatea ta daca lasi impresia de analfabet , adica stau si ma gandesc (Ce imi poate oferi un analfabet?) clar nimic... si ies de pe site si nu mai revin niciodata.
Iti recomand sa scoti timpul de asteptate de 60 de secunde!
Si asa ai doar 7 programe adaugate la care trebuie sa stau 7 minute pentru a le descarca cand netul e plin de ele si fara timp de asteptare.
Eu zic ca e un prim inceput si poate cel mai important , sa dai dovada de profesionalism ... cu timpul o sa mai inveti tips & tricks despre promovare/optimizare,poate de la mine...poate de la altii,vedem noi! wink
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 5 | 7:34 PM
Danny, Ai dreptate :))
Artist
Postări: 61
Reputație: -1
Mesaj # 6 | 8:03 PM
SPAM !
Edit by SkipY.
v1rus7z
Postări: 26
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 2:30 PM
da vad ca ai pus link redirect catre alt site...
Flme Online 2012 Subtitrate
gigantus
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 11:08 AM
Am o mare problema cind vine vorba de trafic pentru blogul meu- www.traficsiblogging.ro, ma chinui sa aduc mai mult trafic dar pina in acest moment nu sint multumit sad . Nu stiu cum sa-i determin pe vizitatorii mei sa-mi citeasca articolele si sa-mi lase comentarii pentru a cunoaste daca articolele mele sint bune,utile si de ajutor pentru ei.
Voi cu ce alte probleme va mai confruntati pe acest subiect''trafic''?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 9 | 3:11 PM
gigantus, ne pare rau dar aici se ofera asistenta si suport doar utilizatorilor de platforma uCoz (sau haipa.ro) .
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » Cum sami fac si eu site mai popular
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: