• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » INTRATI AICI (www.blezingstar.ro)
INTRATI AICI
Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 1 | 9:40 PM


WWW.BLEZINGSTAR.RO

Aruncati o Privire la Aceasta Pagina - Multumesc Anticipat -

WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
Material modificat de Ice0Age - Vineri, 13/04/2012, 9:43 PM
Gravedigger
Postări: 239
Reputație: 17
Mesaj # 2 | 4:33 AM
Foarte frumos site:)Crezi ca ai putea lasa un link de unde ai luat tema?
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 3 | 12:01 PM
ON Topic: Ice0Age, apreciez site-ul tau,arata ok din multe puncte de vedere dar daca il analizez putin din punct de vedere SEO lasa de dorit.

OFF Topic: Nu inteleg de ce nu doriti sa pastram acest forum cat mai curat, ti s-ar parea normal ca toti utilizatorii acestui forum sa isi scrie link-ul in titlul topicului si cu texte gen "intra-ti aici! , cel mai tare site! , arunca-ti o privire ,etc." si sa nu mai zic de marimea link-ului gigant cel din semnatura cat si cel din post .
Ar fi trebuit sa scrii si tu o scurta descriere cu ce contine site-ul tau , sa ne ceri parerea daca ne place sau ce ar mai trebui sa schimbi la el, unii o sa vina cu critici dar sunt ok atata timp cat ele vin intr-un mod constructiv etc. etc. ... nu vreau sa par ca fac pe politistul dar pur si simplu acest gen de topicuri de-a lungul timpului trage forumul in jos , e total neprofesional.
O zi productiva va doresc!
Ice0Age
Postări: 130
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 6:54 PM
Categoria Promovare imi spune mie ca pot lasa orice link dorit de mine, cel putin asa stiu si asa am vazut prin alte forumuri, si in plus din cate am auzit ma ajuta la indexare daca linkul sitului meu este pun pe un forum decent si vizitat.

Din punct de vedere SEO nu prea stiu ce sa zic, ca nam experienta in asa ceva dar am inscris situl meu in foarte multe directoare web si am si meta tag pe site. Daca esti dispus sa-mi dai niste sfaturi amanuntite astept rasp.
P.S: daca va deranjeaza linkurile cel de al semnatura sau din postul asta imi puteti spune si eu il voi scoate numai decat.
Multumesc Anticipat.

WWW.BLEZINGSTAR.RO O_o
Suntem Romani si trebuie sa avem un link cat casa la semnatura :X
Material modificat de Ice0Age - Luni, 23/04/2012, 6:55 PM
Comunitatea uCoz » Altele » Promovarea site-urilor » INTRATI AICI (www.blezingstar.ro)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: