• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » La mulți ani fericiți, dragi uCozeri!
La mulți ani fericiți, dragi uCozeri!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 11:55 PM
Dragi uCozeri,

Vă mulțumim că ne sunteți alături și vă dorim un 2012 fericit! Pe data de 14 Ianuarie, se vor împlini 6 luni de când uCoz s-a lansat în limba română, pe domeniul ".ro" și pentru utilizatorii autohtoni. A fost o prima jumătate de an plăcută, în care tot mai mulți iubitori de internet români, au apelat la serviciile noastre. Astfel, au apărut tot mai multe proiecte online interesante, de la comunități ale gamerilor, la site-uri pentru școli și licee, bloguri sau magazine online. Dorim să vă mulțumim încă o dată pentru încrederea acordată și sperăm că noul an va aduce cât mai multe satisfacții vouă, prietenilor noștri. Mai mult, uCoz pregătește noi surprize în perioada următoare, toate cu scopul de a vă face experiența în sistem cât mai atractivă și memorabilă!

La multi ani, 2012!

Echipa uCoz

Vă rugăm, dați-ne un like pe Facebook, aici!




Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 0:54 AM
La multi ani uCozeri.....

╭━━━╮╭━━━╮┈┏┓╭━━━╮
┗━━╮┃┃╭━╮┃┏╯┃┗━━╮┃
╭━━╯┃┃┃┈┃┃┗┓┃╭━━╯┃
┃╭━━╯┃┃┈┃┃┈┃┃┃╭━━╯
┃┗━━┓┃╰━╯┃┈┃┃┃┗━━┓
┗━━━┛╰━━━╯┈┗┛┗━━━┛

Dupa ce scrieti comentariu mergeti pe la mos craciun http://forum.ucoz.ro/index/10

styiks
Postări: 28
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 2:29 AM
Se ia lumea de mine daca nu zic ceva
La Multi Ani !!! happy

Acest site nu suporta browserul Internet Explorer
Caut uploaderi
Join me All-Stars.ro
With uCoz since 2009
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 2:53 PM
La mulţi ani !!! cool
JuSt_Me
Postări: 59
Reputație: -2
Mesaj # 5 | 1:05 AM
La multi ani !
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 6 | 2:46 PM
La multi ani ! Scuzati ca nu am fost activ dar mi-am luat si eu vacanta 1 saptamana smile
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » La mulți ani fericiți, dragi uCozeri!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: