• Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Iepurașul de Paști a sosit cu daruri pentru voi!
Iepurașul de Paști a sosit cu daruri pentru voi!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 1 | 10:18 PM




Dragi utilizatori! Avem plăcerea de a vă anunţa că Iepuraşul de Paşti a venit cu daruri pentru voi. El vă va oferi coduri cadou în valoare de 10$, dacă veţi urma paşii de mai jos:

1. Vă autentificaţi în Webtop şi accesaţi U → Site-uri → Programul de afiliere şi obţineţi link-ul de afiliat, (mai multe detalii despre cum să obţineţi link-ul găsiţi aici)

2. Apoi, postaţi pe conturile din reţelele sociale (ex: pagina personală sau cea de Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, etc) următorul mesaj:

De Paște, creează un website sau blog gratuit și ajută-mă să simt bucuria sărbătorii! Click pe link-ul de mai jos pentru a începe!
(link-ul de afiliat trebuie introdus sub mesajul postat)

Sau, dacă doriţi, puteţi crea propriul mesaj de Paşte prin care să vă convingeţi prietenii, fanii paginii sau followeri să-şi creeze un website sau blog gratuit prin intermediul uCoz!

3. După ce aţi postat mesajul (mesajele), vă rugăm să trimiteţi link-ul (sau link-urile) către acesta pe adresa felicia@ucoz.net pentru a le vedea.


Date:

Publicarea mesajelor în cadrul reţelelor sociale: 18 - 21 Aprilie

Codurile cadou în valoare de 10$ vor fi primite în perioada: 22 - 25 Aprilie
Puteţi utiliza codurile cadou pentru reîncărcarea contului dvs sau pentru activarea de pachete cu plată, începând cu cel de Bază!


Un Paşte Fericit și luminos tuturor!

Good things come to those who wait!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 16 | 7:41 AM
YOYOYO, da. Un Paște Fericit și luminat în continuare!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
YOYOYO
Postări: 133
Reputație: 10
Mesaj # 17 | 10:04 PM
Am primit e-mailul cu CODUL DE REÎNCĂRCARE (DOLARI). Dar nu este valid... Cel puțin, pe mine nu m-a lăsat să îl folosesc. Priviți în imaginea de mai jos :

http://postimg.org/image/i7jzglxcp/

nemo
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 18 | 10:25 PM
YOYOYO nu esti singurul, nici la mine nu imi merge imi zice acelasi mesaj ca la tine: Codul de reîncărcare nu este acceptat
Zambarel-un blog istet ! Viziteaza blogul si zambeste romaneste !
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 19 | 10:26 PM
confirm:

Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 20 | 0:01 AM
YOYOYO, nemo, Muşatinu, la fel e şi la mine sad
dj_mazz
Postări: 267
Reputație: 13
Mesaj # 21 | 9:48 AM
Felicia, ms frumos pentru castig este prima data cand castig cu ucoz sper sa mai fie si alte dati...dar este o problema pun codul ce mi lai trimis si imi spune ca nu este acceptat ??

www.radio-mazzero.com

http://www.radio-mazzero.com
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 22 | 3:42 PM
Dacă totul va fi perfect, toată lumea va primi sau a primit un e-mail nou cu codul de reîncărcare corect.
Vă rugăm, verificaţi-vă contul de e-mail, apoi trimiteţi un mesaj de confirmare după reîncărcarea contului.

Toate cele bune, şi utilizaţi codurile de încărcare cu multă sănătate wink
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 23 | 4:42 PM
YOYOYO, Muşatinu, dj_mazz, așa e, a fost o mică eroare (ultima cifră din cod era înlocuită cu la exportul listei cu coduri - un fenomen ciudat, dealtfel) - vă rugăm reîncercați acum, cu siguranță va funcționa, exact cum a zis și bigblog. Spor!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
dj_mazz
Postări: 267
Reputație: 13
Mesaj # 24 | 9:31 PM
ok este bun codul...a mers viva ucoz!!
http://www.radio-mazzero.com
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Iepurașul de Paști a sosit cu daruri pentru voi!
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare: