• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Un Paște fericit! (Liniște, împlinire, satisfacții)
Un Paște fericit!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 9:51 PM


Cu ocazia Sărbătorilor de Paște ale anului de grație 2013, vă dorim multă sănătate, fericire și creativitate originală pentru proiectele voastre! Sperăm ca această mini-vacanță să fie de folos atât pentru trup dar, mai ales, pentru suflet!

De asemenea, sperăm că o să fiți cumpătați din punct de vedere culinar, pentru a vă concentra mai mult pe dezvoltarea website-urilor create și mai puțin pe eliminarea caloriilor suplimentare! tongue


Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
-xF-Fox[:X]
Postări: 59
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 10:09 PM
dj_mazz
Postări: 267
Reputație: 13
Mesaj # 3 | 10:39 PM
multumim la fel..
Un Paste Fericit Pentru Toti Romanii...afara nu se cunoaste ca este pastele sad

http://www.radio-mazzero.com
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 11:12 AM
Sfanta Lumina Invierii sa va aduca pace in suflet ,sanatate si multe bucurii!
Paste fericit tuturor ! Hristos a inviat !
Material modificat de Denisa - Duminică, 05/05/2013, 11:37 AM
xXx_vasya_xXx
Postări: 185
Reputație: 8
Mesaj # 5 | 1:31 PM
Paste Fericit ^^
TvLive-HD "Posturi TV , Radio si Scoruri LIVE !"
b3min3
Postări: 25
Reputație: 1
Mesaj # 6 | 1:38 PM
Vă urez și eu multă fericire și să aveți parte de niște zile minunate! Să vă aducă „iepurașul” mulți vizitatori și multe idei pentru a le pune în aplicare pe site-urile voastre! happy
xXx_vasya_xXx
Postări: 185
Reputație: 8
Mesaj # 7 | 11:42 PM
Vroiam sa mai intreb, in curand apar ceva update la Ucoz ? biggrin
TvLive-HD "Posturi TV , Radio si Scoruri LIVE !"
admin9894
Postări: 125
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 0:40 AM
Paște Fericit Tuturor!!!
Raver daca nu te superi as dori sa te intreb:
'Care vacanță sau mini-vacanță?'
eu am avut liber abea miercuri pentru ca a fost 1 Mai, joi si vineri mi s-a dat liber insa am fost inainte de asta sambata sa recuperez si mai am doar luni adica maine liber pentru ca e a 2-a zi de paști.
mi se pare total gresit! angry
nici nu mai ai chef de nimic cand vezi ca nici macar de paști nu ti se da vacanta... la ce naiba e nevoie de saptamana altfel? nu mai bine ne dadea acum liber decat sa mai mergem si la scoala degeaba?
nici nu suna a sarbatoare in felul asta...
angry angry angry angry angry angry angry

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 9 | 4:07 PM
xXx_vasya_xXx, da, vor apărea până la sfârșitul lunii acestea. De acum, ne-am pus în gând să fie luna și update-ul. cool

admin9894, cred că trebuie să privim partea bună a lucrurilor, dat fiind că e unul dintre puținele momente din an în care ne reunim cu majoritatea celor dragi. În același timp, poate fi și un moment de reflecție și liniște pentru noi toți, oricât de scurt ar fi. La urma urmei, noi decidem cu cine petrecem timpul, unde alegem să muncim, să trăim, etc. Viața e o mare de alegeri pe care le facem. Sper că ați avut parte de o Sărbătoare Frumoasă, până la urmă! happy

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 10:54 PM
Raver ai multa dreptate smile
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Un Paște fericit! (Liniște, împlinire, satisfacții)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: