• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Cadou de 8 Martie pentru Doamne și Domnișoare (Oferim un pachet de tip Avansat, cadou, pentru o lună!)
Cadou de 8 Martie pentru Doamne și Domnișoare
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 3:19 PM
După surpriza anterioară de 1 Martie adresată tuturor utilizatorilor, astăzi, 8 Martie 2013, avem o surpriză pentru toate Domnișoarele și Doamnele care au creat website-uri în sistemul uCoz: Un pachet plătit de tip "Avansat" pentru o lună, cadou! Tot ceea ce trebuie să faceți este să lasați adresa website-ului dvs aici, într-un comentariu.

În plus, mai avem o surpriză pentru toți utilizatorii uCoz, respectiv un sumar al actualizărilor sistemului ce se vor derula în următoarele săptămâni:

http://u.to/gCwHAw
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Denisa
Postări: 71
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 8:00 PM
Este un gest frumos catre doamne si domnisoare.La multi ani ! si o primavara frumoasa pentru doamnele si domnisoarele care fac parte din echipa ucoz. Site www.romania-brasov.net
Material modificat de Denisa - Vineri, 08/03/2013, 9:59 PM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 3 | 1:03 PM
Multumim! O primavara calda si plina de impliniri pe toate planurile!
Mult succes si la cat mai multe realizari! wink

Atașamente: 5929487.jpg (21.5 Kb)

Good things come to those who wait!
b3min3
Postări: 25
Reputație: 1
Mesaj # 4 | 0:01 AM
Ofer și eu un la mulți ani cu întârziere tuturor doamnelor și domnișoarelor! Și dacă nu e prea târziu, îmi las și eu website-ul aici: lost-illusions.ucoz.com. O primăvară frumoasă tuturor alături de uCoz!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 6:49 PM
b3min3, Cadoul a fost valabil doar pentru 8 Martie însă, poți primi până la 3 luni gratuit un pachet de tip "Bază", dacă urmezi instrucțiunile corespunzătoare și instalezi aplicația I love uCoz de aici!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Cadou de 8 Martie pentru Doamne și Domnișoare (Oferim un pachet de tip Avansat, cadou, pentru o lună!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: