• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Am făcut cei 7 ani..cu voi! (uCoz a serbat cea de-a 7-a aniversare)
Am făcut cei 7 ani..cu voi!
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 1 | 11:47 PM
Astăzi, 29 Octombrie uCoz și-a sărbătorit cea de-a 7-a aniversare. Vă mulțumim că ne sunteți alături! Detalii despre unde am fost și unde am ajuns în prezent, găsiți pe Blogul uCoz iar, pentru cei cărora limba rusă le este prietenă, aici!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 2 | 0:07 AM
La multi ani Ucoz!!! Multumim pt servicile oferite si la cat mai multe updat-uri biggrin
Am avut ocazia de lucra si cu alte cms (joomla,wordpress) dar nimic nu se compara cu ucoz dupa parerea mea: simplu,eficent,si ieftin !!

djdorin
Postări: 173
Reputație: 3
Mesaj # 3 | 3:21 PM
Raver, La multi ani Ucoz!!! dar ar fi bine ca php sa fie gratis
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 3:37 PM
djdorin, ap ar fi bine .... dar bani pentru dezvoltare de unde? bani pentru programatori de unde? voi nici reclama ucoz nu o vreti.....
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 5 | 9:12 PM
daniel, mulțumim. Este o adevărată onoare pentru noi să fim alături de voi și să vă furnizăm servicii de calitate. În următoarele 3 luni vor urma niște update-uri foarte interesante pentru toți utilizatorii uCoz, din toată lumea.

djdorin sunt destul de multe servicii incluse în mod gratuit dar, întotdeauna este loc de mai bine. Raportat la numărul serviciilor plătite, aproximativ 90% dintre serviciile noastre sunt gratuite, înafara funcției PHP și a modulului "Magazin Online".

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
nyku
Postări: 21
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 0:54 AM
la multi ani si multumesc pentru serviciile oferite, sunt foarte bune.
Joker6185
Postări: 145
Reputație: 3
Mesaj # 7 | 6:09 PM
Multumim U-coz pentru tot ce faci pentru noi , Personal mati ajutat mult !!! hands online2long
http://CMovies.net Priveşte filme online CMovies
Dany25
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 10:58 PM
Salz si la multi ANI!!! biggrin :D : biggrin
Valentyno
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 11:14 PM
La Multi Ani ! uCoz
Material modificat de Valentyno - Duminică, 27/07/2014, 11:16 PM
Time
Postări: 6
Reputație: 0
Mesaj # 10 | 0:28 AM
cool
Comunitatea uCoz » Informaţii generale » Anunţuri » Am făcut cei 7 ani..cu voi! (uCoz a serbat cea de-a 7-a aniversare)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: