• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » magazin online (plata sms)
magazin online
Ioana24
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 1:20 AM
Am platit prin sms. Stie cineva in cat timp se activaza optiunea magazin online?
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 2 | 2:58 AM
Ioana24, Dacă ți-ai reîncărcat contul prin SMS, verifică să ai minim 2$ în cont (1.7 EUR). Dacă ai achiziționat un pachet, începând de la cel "Afacere"/"Business", modulul "Magazin Online" trebuie doar activat.

În ambele cazuri, mergi în Panoul de Control -> Tab-ul Inactive (de sub lista cu modulele active) -> Apasă Butonul Magazin Online -> Instalează Modulul.

Te rog anunță-ne dacă a funcționat. Dacă nu, lasă-ne adresa website-ului tău pentru a verifica!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Maryo23
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 7:41 PM
Buna ziua,

As dori sa stiu ce inseamna exact Abonament pentru modulul "Magazin online" si ce benefici imi aduce.
Am un site de haine si vreau sa stiu cu ce ma ajuta in plus Abonamentul Afacere fata de cel Baza.

Multumesc, o zi buna.
Marius
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 10:21 AM
Maryo23, Diferenta dintre pachete puteti vedea aici http://www.ucoz.ro/pricing/
Maryo23
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 5:14 AM
Stiu dif intre pachete. As dori mai multe detalii despre e shop. Cum ma ajuta in plus fata de pachetul de baza? Vreau sa ma decid intre cele 2 pachete. As dori sa cumpar un pachet pe un an pentru a primi si domeniu. Domenile sunt pe com? Va deveni www.numemagazin.com? Am adesat intrebarile la suportul tehnic dar nu mi raspunde nimeni. Va multumesc. Www.margofashion.ucoz.com

Adăugat (21/03/2012, 3:14 AM)
---------------------------------------------
Ok. Am vazut cam ce inseamna aplicatia e shop. La abonament afacere pe 1 an pretul de 67 $ este cu tva inclus? Numele siteu lui va deveni www.domeniuales.com(ex www.margofashion.com) fara ucoz?

Va mutumesc. Stiu ca pun intrebari banale pt majoritatea dar sunt la inceput si vreau sa fiu sigur.
O zi buna. Marius

Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 6 | 5:23 PM
Maryo23, scuze că nu a răspuns cineva în timp util. Principala diferență între pachetul Bază și cel Afacere este faptul că cel din urmă conține modulul "Magazin Online" și primul nu. Principalele diferențe dintre pachete se pot vedea aici.

După achiziționarea pachetului Afacere pe 1 an de zile, vei primi cadou un domeniu de tip com, net sau org pe care îl vei putea atașa website-ului tău astfel acesta va putea fi accesat de pe un domeniu de tip www.numesite.com.

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » magazin online (plata sms)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: