• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Plata prin sms
Plata prin sms
yzyco
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 0:31 AM
AM vazut ca se poate plati si prin sms, numai ca mie nu imi arata la ce numar de tellefon trebuie sa trimit sms,ca sa imi incarc contul. Pun si un print-screen?
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 2 | 0:40 AM
yzyco, pe ce limba ai control panelu? Dacă ai pe română există o mică eroare la metoda de plată prin sms. Selectează Control panelu pe limba engleză pentru aţi putea încărca contul prin sms.
yzyco
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 0:49 AM
Este in romana. Iti multumesc enorm de mult.
speed1
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 11:16 PM
Devil, , as avea o rugaminte la toti dc poti si vrei sa ma ajuti te rog am facut un site nou si nu stiu cum sa fac ca pe orice sait care vinde ceva cu un cos de cumparaturi cu pagini care sa ai produsele de exemplu sa am asa parfumuri dau pe el si sa se dechida o pagina sau pe rand 123 las id de mess dc se poate multumesc anticipat
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 5 | 11:23 PM
speed1, pentru a vinde produse trebuie sa instalezi modul E-shop care este cu plata.Te rog pe viitor sa creezi topic separat, nu sa te bagi peste topic-ul altei persoane.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Plata prin sms
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: