• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » informerul numit cos
informerul numit cos
yzyco
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 4:41 AM
as dori sa adaug site-ului meu si un cos de cumparaturi, si am tot incercat si nu am reusit......... sunt f suparata pe mine....... m-ati putea ilumina si pe mine cum oare as putea sa pun aceasta aplicatie? Specific urmatorul lucru:as dori detaliat acestlucru deoarece sunt incepatoare in pdf html etc
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 2 | 5:11 AM
Poti face ce vrei tu activand E-shop din control panel, la "Inactive", dar asta te va costa 2$/luna.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 9:14 AM
yzyco, cosul de cumparaturi e implicit in containerul secundar al templaite-ului.el apare doar dupa cumpararea modulului s-shop.
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 4 | 1:52 PM
Temă mutată în secţiunea E-shop
yzyco
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 2:48 PM
Va multumesc enorm de mult de raspunsurile atat de prompte. Am vazut ca se poate plati si prin telefon,doar ca nu am inteles prea bine cum si la ce numar se da sms,deoarece imi aparuse o singura data, apoi nu am mai gasit numarul. Imi cer scuze daca sunt cam pisaloaga.
ackerman
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 5:40 PM
Buna, pentru cosul de cumparaturi cum iti setezi moneda in lei? la mine apare doar dolari si ruble ca si optiune.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 7 | 5:48 PM
ackerman, la modulul e-shop Payment and delivery methods, currencies and rates
ackerman
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 8 | 6:30 PM
Musatinu, iti multumesc tare mult, acum pot continua. Mult succes in continuare!
speed1
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 9 | 1:38 AM
akerman cum ai facut spune-mi si mie te rog degeaba ceri sa te ajute cineva dupa ce platesti ptr un produs ca degeaba ca la noi la romani ne dam doar mari angry
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 10 | 2:41 AM
Quote (speed1)
akerman cum ai facut spune-mi si mie te rog degeaba ceri sa te ajute cineva dupa ce platesti ptr un produs ca degeaba ca la noi la romani ne dam doar mari


Dacă ai Control Panel-ul in Limba Romana, pentru a defini o noua moneda (de exemplu, RON) trebuie sa procedezi astfel: Panoul de Control -> modulul "Magazin online" -> "Metode de plată, livrare, valute şi cursuri" -> "Valutele şi cursurile valutare" -> "Adaugă valuta".

Dacă mai ai nevoie de ajutor, contactează-ne!

Mult succes!

Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
ackerman
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 11 | 1:32 PM
Quote (speed1)
akerman cum ai facut spune-mi si mie te rog degeaba ceri sa te ajute cineva dupa ce platesti ptr un produs ca degeaba ca la noi la romani ne dam doar mari

Uite, speed, am facut exact cum ti-a spus si Raver. A fost foarte simplu. Eventual intra pe mess cand ai vreme si te mai ghidez daca ai nevoie. ID-ul meu este ackermanmarketing .
Succes mai departe!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » informerul numit cos
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: