• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Creare buton Inregistrare si Logare
Creare buton Inregistrare si Logare
Mag-Total
Postări: 149
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 0:49 AM
Salut,
Pe site-ul meu http://www.aparatul-auditiv.ro/ butoanele de Inregistrare si Logare sunt pozitionate atipic (partea inferioara dreapta). Cum pot sa fac sa apara in partea superioara, superioara dreapta?

Va multumesc.
Material modificat de Mag-Total - Vineri, 12/06/2015, 8:26 AM
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 4:58 PM
Mag-Total, salut! Sugestia mea este să creezi un meniu de tip drop-down, cum ai şi în cazul butonului Coşul meu. Deci, să afişezi o iconiţă de utilizator înainte de iconiţa Coşul meu, iar dacă vizitatorul dă clic pe acest buton, să apară un drop-down cu linkurile pentru autentificare şi înregistrare (poţi face ca atunci când un utilizator este autentificat, să apară linkurile pentru vizualizarea şi redactarea profilului, vizualizarea mesajelor private, deconectare etc). Dacă ai nevoie de ajutor pentru instalarea butonului, poţi să ne ceri, dar probabil va dura puţin timp smile
Mag-Total
Postări: 149
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 6:48 PM
bigblog, multumesc pentru raspuns.
Problema este ca, chiar daca mi-as dori sa nu cer niciun ajutor tot nu as putea. Ceea ce mi-ai spus mai sus este un pic SF pentru mine. Asa ca....un mic ajutor mi-ar prinde bine.

Multumesc.
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 4 | 10:22 AM
Mag-Total, te ajutăm cu mare plăcere smile Dar cum am menţionat mai sus, va dura puţin timp, deoarece am multe treburi de rezolvat. Până atunci, aş dori să îţi cer în mesaj privat un ID de Skype, pentru a putea comunica în timp real smile
Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 5 | 4:36 PM
'Rezolvat.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Creare buton Inregistrare si Logare
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: