• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Produsul isi schimba optiunea in cos
Produsul isi schimba optiunea in cos
Angel0254
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 2:09 PM
Hei, am observat ca daca selectez o anumita optiune de ex la cantitate 2,5 kg , in cos va aparea tot cantitatea minima de 1 kg. Si cum sa fac sa-mi apara in pagina de comanda si optiunile pe care le-a ales. De exemplu la aroma, primesc comanda, dar nu stiu ce aroma a ales clientul.
http://nation-fitness.com/shop/12/desc/impact-whey-protein
Va multumesc anticipat!
Material modificat de Angel0254 - Miercuri, 21/01/2015, 2:15 PM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 9:31 AM
În CP -> Personalizați design-ul -> Magazin online -> Pagina produsului, înlocuiește:
Cod
<a href="javascript://" class="full-add" onclick="add2Basket('$ID$','$BLOCK_PREF$');">Adauga in cos</a>
   <a href="javascript://" class="full-buy" onclick="buyNow('$ID$','$BLOCK_PREF$');">Cumpara acum!</a>

cu
Cod
<a href="javascript://" class="full-add" onclick="add2Basket('$ID$','id');">Adauga in cos</a>
   <a href="javascript://" class="full-buy" onclick="buyNow('$ID$','id');">Cumpara acum!</a>

Ar trebui să rezolve ambele aspecte. Nu uita să faci o copie de rezervă a șabloanelor înainte de modificare.

Good things come to those who wait!
Angel0254
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 9:48 AM
Felicia, Iti multumesc, am rezolvat!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Produsul isi schimba optiunea in cos
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: