• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Setare magazin online (Adăugat de: XXXXX)
Setare magazin online
Aparatul-Auditiv
Postări: 20
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 11:18 AM
In cadrul "setari standard" sau "setarilor moduluilui magazinului online" se poate bifa (activa) sau nu posibilitatea ca, la introducerea unui produs imediat dupa descrierea acestuia, in coltul din dreapta jos sa arate data si de catre cine (subagent) a fost adaugat sub forma "Adăugat de: XXXXXX, Joi, 05.04.2012
Aceasta setare NU O MAI GASESC!
VA ROG SA MA AJUTATI sa-mi spuneti cum dau de ea!

Va multumesc.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 11:56 AM
Aparatul-Auditiv, nu mai am magazinul online activat, dar art trebui sa fie coduri rezervate ($COD$) pe care sa le introduci. Uitete in lista de coduri rezervate a paginii.
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 3 | 10:00 PM
Citat Aparatul-Auditiv ()
in coltul din dreapta jos sa arate data si de catre cine (subagent) a fost adaugat sub forma "Adăugat de: XXXXXX, Joi, 05.04.2012

Aceste informatii apar in mod automat. Daca vrei sa le elimini, acceseaza Panoul de Control -> Magazin online -> Personalizare design modul -> sablonul pentru Pagina produsului -> aici cauti linia ce contine $ADD_USER$ , $ADD_WDAY$ , $ADD_DATE$ (http://screencast.com/t/rtw8pWqI)

Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Setare magazin online (Adăugat de: XXXXX)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: