• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Intrebari (Intrebari)
Intrebari
NL
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 10:17 PM
Sunt nou in acest domeniu si doresc sa fac un magazin cu vanzari online cu detoate.
Detin o anumita suma de bani, unde nu stiu daca este suficienta, cu care doresc sa incep aceasta "aventura" si am cateva intrebari:
1 - Daca printre voi exista cineva cu experienta in aceasta problema si-mi poate spune care este valoarea minima necesara pentru asa ceva?
2 - Doresc sa angajez, dar nu stiu cum se numeste sau sa-l denumesc, persoana care care sa aiba in "grija" site-ul meu de vanzari. De ex.: sa puna in vanzare produsul, sa-i faca descrierea, pozele, un pic de optimizare etc.
3 - Cam cu cat se plateste un asemenea om?
4 - Daca cunoasteti pe cineva pentru acest job sa-mi recomandati?
Va multumesc.
Danny
Postări: 670
Reputație: 31
Mesaj # 2 | 0:12 AM
NL, in principiu ai nevoie de un "Webmaster" dar care sa aiba si calitatile unui agent de vanzari si sa fie si foarte creativ pe partea de continut (ar fi ideal sa stie si webdesign).
Nu exista preturi fixe pentru astfel de persoane (jobul e part-time sau full-time?) ... pretul il stabilesti cu persoana atunci cand o gasesti, in functie de ce pretentii ai de la el.
DjX
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 11:13 AM
Am si eu o intrebare si nu stiam unde sa o scriu. Sper ca am scris bine aici. Am un site eshop si am facut cateva comenzi de proba sa vad cu iese si acum as vrea sa le steg daca se poate
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 9:51 PM
Din pacate nu este posibila stergerea lor.
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Magazine Online / E-shop » Intrebari (Intrebari)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: