• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Teste » Dati-mi si mie niste teste logice (Teste)
Dati-mi si mie niste teste logice
djbest4052
Postări: 22
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:43 PM
Va rog frumos imi puteti da si mie niste teste logice dar acolo scrie html cu variante de raspuns doar o singura varianta e corecta!As vrea vreo 5-6 teste pentru inceput doar aratatimi cum se face in format html!As dori niste teste logice IQ/si inteligenta!Multumesc!
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 2 | 8:48 PM
Nu prea inteleg.. Vrei teste de inteligenta pe care sa le rezolvi tu ? Ca nu prea inteleg partea cu HTML
djbest4052
Postări: 22
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:51 PM
Nu!Am zis ca vreau niste teste pe care sa le pun la modul la site un scrie teste sa le rezolve membri nu eu :))=))
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 4 | 9:00 PM
Asa trebuia sa zici din prima...cam greu nu am vazut asa ceva pe ucoz, nu stiu daca poti face eu unul nu stiu.

Descarca de aici : http://cosmin9.blogspot.com/2010....ta.html

Am vazut niste fisiere cu html vezi poate poti face ceva cu ele, mai mult de atat nu am cu ce sa te ajut.

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 5 | 9:01 PM
djbest4052, mu cred ca cineva in noi au teste din astea, insa este modulul test, in care poti sa le adaugi, iar testele le cauti pe net
yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 6 | 11:56 PM
pai eu te pot ajuta cu testele
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 7 | 5:29 PM
Topic mutat din secţiunea "Instrumente şi Script-uri" în secţiunea "Teste"
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Teste » Dati-mi si mie niste teste logice (Teste)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: