• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Mini-chat » Chat (info despre chat)
Chat
cititordecarti
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 6:44 PM
am cautat pe site aceasta info si nu am gasit-o..daca cumva exista va rog sa ma redirectionati spre ea..
deci, problema mea....
vreau sa fac un site cu recenzii de carti. si vreau sa stiu daca pot sa pun un minichat pe fiecare pagina, astfel incat fiecare carte(pagina) sa aiba minichatul ei...
mersi
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 5:03 PM
cititordecarti, nu ai nevoie de minichat si nici de pagini (dinamice) in uCoz sunt module. ( stiri , publicati , blog si altele) foloseste unu din aceste module, la adaugarea unui material nou (carte) vei avea automat si forma de comentarii + sunt campuri utile ca screenshot an autor editura ... . . ..
cititordecarti
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:24 PM
mersi de raspuns.
dar eu as vrea sa arate pagina ceva de genul [url=http://www.reteteculinare.ro/carte_de_bucate/aperitive/aperitiv-cu-ficatei-5059/][/url]. vreau sa fie aprox la fel formatul siteului (sus reteta/recenzia) si jos lumea sa lase comentarii.vreau ca toate recenzile sa le vad in meniul principal una sub alta, nu in meniul de blog...se poate in varianta asta sa aiba paginile si loc ptr comentarii?
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Mini-chat » Chat (info despre chat)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: