• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Statistici » Contor de vizualizari
Contor de vizualizari
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 1 | 1:45 PM
Salutare,

De curând am modificat tema site-ul cu pagini HTML încărcate prin Manager de Fișiere. Problema este că am încercat sa pun contorul pe toate paginile, însă doar pe pagina care am băgat-o în constructorul site-ului îmi apare. Din ce am citit nu se poate pune si pe celălalte pagini? Site

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 2:36 PM
LuncaCernii, pe paginile html din file manager nu se poate introduce elemente ale sistem-ului uCoz.
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 3 | 0:32 AM
Salut din nou,

Pana acum 4 zile mi se inregistrau vizitele de catre cei care intrau pe site pe pagina principala...de atunci nu se mai contorizeaza nimic... www.luncacernii.ucoz.ro - site-ul

CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 4 | 1:03 AM
LuncaCernii, pai cum sa se contorizeze daca tu nu ai codul html pe site pentru contorizare?
LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 5 | 1:07 AM
CreareWebsite, uite-l jos in footer... langa codul cu ucoz (powered by) este pe albastru
CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 6 | 6:13 PM
LuncaCernii, e bagat bine in "Partea inferioara a site-ului" codul respectiv?

Ciudat ... daca nu ai rezolvat problema da-mi mesaj privat cu id-ul tau de messenger si te ajut eu happy

LuncaCernii
Postări: 89
Reputație: -1
Mesaj # 7 | 1:40 AM
M-am gândit serios ca să părăsesc comunitatea Ucoz. Însă nu mai fac acest pas.

Vreau încă o dată să-mi spuneți cam ce ar trebui să fac pentru acest contor de vizualizări, până nu de mult a mers la perfecție, acum nu mai înregistrează nimic.

Menționez că site-ul e făcut din pagini HTML și monitorizează intrările pe site doar unde e pus codul adică doar când se accesează www.luncacernii.ucoz.ro - acum nu mai înregistrează nimic. Am șters, am adăugat codul din nou, dar fără succes.

Mulțumesc!

Adăugat (02/02/2014, 0:40 AM)
---------------------------------------------
Slavă. Am reușit singur.


CreareWebsite
Postări: 910
Reputație: 4
Mesaj # 8 | 6:27 PM
Citat LuncaCernii ()
Slavă. Am reușit singur.


Bravo!

Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Statistici » Contor de vizualizari
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: