• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Formularele de e-mail » User Fara e-mail (User far e-mail)
User Fara e-mail
DjX
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 12:04 PM
Am si eu o intrebare, cum vreau sa imi fac un site cu vanzari online si vreau sa poata cumpara numai clienti mei,sa nu se poata inregistra nimeni. Cei care pot cumpara sa fie cei care le dau eu un nume si parola. Si cand se logheaza sa scrie un nume si parola care zic eu si nu sa scrie e-mail. Se poate face?
daniel
Postări: 359
Reputație: 23
Mesaj # 2 | 11:05 PM
DjX, Nu mai bine crezi tu un grup de utilizatori si ii adaugi doar pe cei de care ai nevoie in acel grup biggrin
Nu cred ca poti sa faci ce vrei ru in ucoz sau cel putin eu nu am auzit de asa ceva
Bafta !

Evollution
Postări: 103
Reputație: 1
Mesaj # 3 | 2:43 AM
Citat (DjX)
Am si eu o intrebare, cum vreau sa imi fac un site cu vanzari online si vreau sa poata cumpara numai clienti mei,sa nu se poata inregistra nimeni. Cei care pot cumpara sa fie cei care le dau eu un nume si parola. Si cand se logheaza sa scrie un nume si parola care zic eu si nu sa scrie e-mail. Se poate face?

si daca isi uita parola ?! cum o recupereza .. da se poate .. si fara email wink atata timp cat tu creezi userii din panel sau folosesti php

DjX
Postări: 9
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 10:36 AM
Publică textdaniel, si Evollution, va multumesc am gasit ce vroiam
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Formularele de e-mail » User Fara e-mail (User far e-mail)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: