• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Formularele de e-mail » Formular e-mail (Problema formular e-mai, chat , sonaje)
Formular e-mail
SORIN
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 6:07 PM
Buna ziua! Nu-mi functioneaza Chat-ul, Formularul de e-mail si nici sondajul.Le-am reinstalat, apar pe site, dar nu reactioneaza in niciun fel.Multumesc!

Adăugat (22/09/2012, 5:07 PM)
---------------------------------------------
Daca ar putea sa ma ajute cineva as fi recunoscator! Multumesc!

ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 1:09 AM
SORIN, cel mai probabil ati adaugat un script care impiedica functionarea acetora. link site.

si nu mai scrieti aceiasi cerere in topicuri diferite ca veti primi penalizare + la asta pe viitor cand aveti o nelamurire creati propriul topic.

SORIN
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 10:55 PM
Multumesc pentru raspuns, voi incerca sa remediez problema, desi nu stiu cum, insa as dori sa stiu ce inseamna penalizare +? Ma voi stradui sa respect toate regulile dvs. Imi cer scuze pentru incident!

Adăugat (26/09/2012, 9:52 PM)
---------------------------------------------
Am facut toate reinstalarile si restaurarile posibile ale sabloanelor si tot nu functioneaza! Macar sondajele daca funtionau.

Adăugat (26/09/2012, 9:55 PM)
---------------------------------------------
Link site

yonutz
Postări: 417
Reputație: 7
Mesaj # 4 | 0:30 AM
Ai scripturi de care nu iti dai seama care inpiedica functionare lor

Nu trebuie ne aparat sa fie prin aspecte si restu le poti avea chiar si in sectiune globale

SORIN
Postări: 13
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 10:23 PM
Am rezolvat-o, de la un script cu "ajax" era. Dar pana am descoperit am sters tot:sabloane, pagini.... Oricum mi-a prins bine pentru ca sunt incepator si site-ul este in constructie si trebuie sa mai exersez. Multumesc pentru sfaturi.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 6 | 7:19 PM
SORIN, uns fat. dupa ce instalezi un script, navigheaza pe pagina unde acest script se afla si vezi ce nu merge bine...
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Formularele de e-mail » Formular e-mail (Problema formular e-mai, chat , sonaje)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: