• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Ştirile site-ului şi Blog » Comentariile de la bloguri! (Comentariile de la bloguri!)
Comentariile de la bloguri!
Agentul007
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 8:56 PM
Salutare,
Am si eu o intrebare legata de comentariile de la bloguri.
Cum pot face sa mi se ceara permisiunea postarii unui comentariu.
Mi se pare esentiala setarea mai ales ca de cele mai multe ori foarte multa lume lasa comentarii de tip spam.
Multumesc mult!
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 9:38 PM
Mergi in Panoul de Control -> Utilizatori -> Grupuri utilizatori -> Stabileste permisiunile pentru toate grupurile -> Comentarii -> bifezi optiunea "Pre-modereaza comentarii noi (trebuie verificate)" pentru grupurile la care vrei sa se realizeze acest lucru, apoi dai Salveaza.
Good things come to those who wait!
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 3 | 9:39 PM
Agentul007, inchide site-ul pe 4-5 zile si nu-ti mai vine spam pe ceva timp biggrin Cel putin eu asa am facut biggrin
Agentul007
Postări: 2
Reputație: 0
Mesaj # 4 | 9:54 PM
Multumesc mult Felicia, am rezovat problema dupa ce am urmat pasii prezentati de tine.
Musatinu o fi si asta o solutie dar nu pentru mine deoarece site-ul are doar cateva zile si daca il mai si inchid....
Va doresc o seara placuta!
bubu3021
Postări: 11
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 2:35 PM
De ce nu avem voie sa dam multumiti? Am vrut sa votez raspunsul Feliciei si nu m-a lasat. Imi apare o casuta cu Ofera premiu, cu mesajul 'Accesul interzis'
laurentiulaur1
Postări: 39
Reputație: 0
Mesaj # 6 | 3:07 PM
E vorba de permisiunile de grup... Întreabă un Administrator
Căutăm ajutor cu materiale (fig.) aici.
Trenuri (încă selucrează, e nou) şi iar trenuri. (www.lumeatrenurilor.ucoz.net)
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Ştirile site-ului şi Blog » Comentariile de la bloguri! (Comentariile de la bloguri!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: