• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Albumele Foto » Următoarea şi precedenta intrare din pagina cu comentarii
Următoarea şi precedenta intrare din pagina cu comentarii
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 1 | 8:29 PM
Momentan există doar codul $OTHER_PHOTOS$, care ofera link-uri catre urmatoarea si precedenta intrare insă doar din aceaşi categorie.
Doar din pagina principală, din sectiune si din pagina categoriilor, când deschizi o imagine folosind lightbox-ul poti merge către urmatoarea şi precedenta intrare, indiferent din ce cateogorie este.
De ce în Pagina cu poza întreagă şi comentarii nu există coduri care să genereze link-uri către următoare şi precedenta intrare?

Material modificat de TheGame - Joi, 24/04/2014, 8:29 PM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 2 | 11:30 AM
Sablonul pentru Pagina cu poza intreaga si comentarii are codul $OTHER_PHOTOS$ .
Good things come to those who wait!
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 3 | 12:23 PM
Felicia, dar duce la următoarea intrare din aceași categorie.
Material modificat de TheGame - Sâmbătă, 26/04/2014, 12:23 PM
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 4 | 2:36 PM
Daca vrei sa fie din categorii diferite, momentan poti face asta prin intermediul scripturilor.
Good things come to those who wait!
TheGame
Postări: 376
Reputație: 7
Mesaj # 5 | 5:04 PM
Felicia, îmi poți da te rog un exemplu, sau să încerci să îmi explici?
Felicia
Postări: 1326
Reputație: 55
Mesaj # 6 | 8:49 PM
TheGame, daca as putea, cu draga inima smile Dar din pacate in privinta aceasta ar trebui sa consulti un dezvoltator tertiar ...
Good things come to those who wait!
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Albumele Foto » Următoarea şi precedenta intrare din pagina cu comentarii
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: