• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Nevoie de ajutor
Nevoie de ajutor
admin1840
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 5:23 PM
Salut. am un site de la ucoz si vreau sa fac astfel incat catalogul de fisiere sa fie prima pagina si atunci cand folosesti linkul siteului sa duca direct acolo. ma poate ajuta cineva. am mai vazut asa ceva la alt site creat cu ucoz.
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 2 | 5:48 PM
admin1840, In setarile generale ale site-ului aveti optiunea de a alege prima pagina, Va rugam pe viitor sa scrieti o denumire corecta la topic


nicusor
Postări: 8
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 10:42 PM
Am incercat dar nu am reusit. eu vreau sa fac astlfel incat si subdomeniul sa fie acelasi cu cel al primei pagini. nu sami mai apara dupa acea si /load

si scuzatima pentru nume dar nu stiam ce nume sa pun
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 10:50 PM
nicusor, /load o sa-ti apara in categorii si subcategorii.
admines
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 12:07 PM
1-buna ziua am si eu o problema vreau sa adaug mai multe module sau sa le modific pe cele care sunt dar in totalitate ca sa ma intelegeti eczact de ex. am modulul foto care nu am nevoie de el pe sistem si as dori sal modific dar nu stiu cum ca vreau sa dipara si aspectul lui acela de a adauga poze vreau sal fac modul pt programe cum pot face asta?
2-a doua problema cum pot adauga si mai multe module si sa functioneze sa numi mai dea no fond la pagina ca eu pun la adresa denumirea dar cand dau imi zice no fond si as dori un sfat dak ma puteti ajuta va multumesc o zi buna
SkipY
Postări: 495
Reputație: 24
Mesaj # 6 | 0:06 AM
admines, fiecare modul are rolul lui. Incearca sa folosesti de exemplu modulul File Catalog pentru mai multe ( jocuri programe filme ) facand mai multe sectiuni si la fiecare sectiune adaugand categoriile dorite.
Ceea ce ceri tu inca nu se poate face in ucoz daca nu gresesc, adica nu poti creea alte module.

admines
Postări: 3
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 12:36 PM
bn oricum ms stiam asta dar na nam vrut sa fac subcategori dar merge si asa daca nam in cotro
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Nevoie de ajutor
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: