• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » As dori sa stiu daca pot face acest lucru pe site-ul meu (Si cum se poate face?)
As dori sa stiu daca pot face acest lucru pe site-ul meu
marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 1 | 10:32 PM
Am gasit niste chestii pe un site de filme si as dori daca se poate face asta pe site-ul meu .
Prima chestia care ma intereseaza ar fi prezentarea ,pe rand ,a filmelor care sa o pot aplica exact cum este pe acest site in partea de sus a site-ului .
A doua chestie ar fi acel buton Like pentru facebook dar si pentru Google .Site-ul pe care am vazut aceste chestii esteAICI iar in imaginea urmatoare am incercuit cu verde prezentarea filmelor iar cu rosu acel buton Like

Daca ma puteti ajuta face acest lucru va rog frumos sa imi lasati toate detaliile necesare pentru a incerca sa fac acelasi lucru pe site-ul meu.

speed1
Postări: 5
Reputație: 0
Mesaj # 2 | 11:04 PM
marius nu ma ajuti si pe mine cu ceva dc se poate
Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 3 | 11:20 PM
marius15, Link, iti faci cum vrei tu smile
Quote (marius15)
Prima chestia care ma intereseaza ar fi prezentarea ,pe rand ,a filmelor care sa o pot aplica exact cum este pe acest site in partea de sus a site-ului .

Fi putin mai explicit ca nu am inteles.

speed1, orice intrebare te rog sa creezi un topic nou si o sa te ajutam.

marius15
Postări: 265
Reputație: 9
Mesaj # 4 | 11:30 PM
Prima chestie era acea prezentare a filmelor din susul paginii .
Daca ma puteti ajuta sa fac acel slide va rog frumos sa imi dati cateva informatii

Devil
Postări: 1235
Reputație: 54
Mesaj # 5 | 11:35 PM
marius15, incearca asta pentru ati creea un slideshow frumos smile
marius1577
Postări: 98
Reputație: 1
Mesaj # 6 | 9:43 PM
Salutare .
Cine ma poate ajuta sa fac rost de acest cod.
Este vorba despre un cod sau un script care odata ce accesezi pagina respectiva iti apare o fereastra Ajax in care ai un mesaj gen:Iti place site-ul nostru???etc etc Atunci ofera un LIKE sau daca nu asteapta 10 secunde si se va deschide pagina .
Daca oferi un LIKE site-ului aceea reclama dispare imediat ,iar daca nu oferi LIKE te obliga sa astepti cateva secunde asta in functie de cum decide aadministratorul site-ului .
Ca sa ma intelegeti mai bine despre ce fel de cod vorbesc am sa las adresa site-ului respectiv AICI

ALINA9436
Postări: 1
Reputație: 0
Mesaj # 7 | 1:36 PM
Buna ziua

As dori sa stiu daca Comunitatea uCoz este un sait gratuit,in cazul in care se face o pagina personala,iar daca da ce fel de anunturi se pot posta deoarece eu as dori sa caut sa fac un sait unde sa pun doar poze cu diverse flori.
Raver
Postări: 1227
Reputație: 70
Mesaj # 8 | 7:47 PM
ALINA9436, sistemul uCoz este unul complet gratuit, iar tema website-ului tău este perfect compatibilă cu termenii și condițiile de utilizare ale sistemului uCoz. Detalii complete despre cum îți creezi website-ul găsești aici: http://forum.ucoz.ro/forum/6-2250-1. Mult succes!
Be the change you want to see in the world. M Gandhi.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » As dori sa stiu daca pot face acest lucru pe site-ul meu (Si cum se poate face?)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: