• Pagina 1 din 1
  • 1
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Problema script pentru next and previous button (Problema script pentru next and previous button)
Problema script pentru next and previous button
nicabogdan0
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 1 | 4:46 PM
Salut! am adaogat de curand pe site-ul meu un script pentru postari urmatoare si anterioare, insa pe modulul video am o problema in sensul ca dispar imediat acele imagini cu episod urmator si anterior, pe celelate module a mers corect, dar in modulul video cand pun acest script imi duspar imaginile cu episodu urmator si anterior, chiar nu stiu de ce

Un exemplu aici ,,http://phenom-network.ucoz.ro/video/vip/13/luptatorii_bakugan/luptatorii_bakugan_episodul_09,,
iar sub spoiler voi pune scriptul

Joe
Postări: 771
Reputație: 41
Mesaj # 2 | 10:58 PM
nicabogdan0, scriptul nu este compatibil cu modulul Video.
nicabogdan0
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 3 | 8:47 AM
bigblog, am inteles, dar nu se poate modifica cumva ca sa fie compatibil? sad
ArtyRo
Postări: 3502
Reputație: 140
Mesaj # 4 | 2:12 PM
nicabogdan0, din pacate nu, înainte se putea însă ucoz a schimbat câte ceva, lucru care impiedică acum așa script.
nicabogdan0
Postări: 7
Reputație: 0
Mesaj # 5 | 4:40 PM
Muşatinu, am înțeles, mulțumesc amândurora pentru informații.
Comunitatea uCoz » Configurări ale sistemului uCoz » Directorul de site-uri/fişiere/articole și Panoul de anunţuri » Problema script pentru next and previous button (Problema script pentru next and previous button)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: